GameSir Nova та Nova Lite

Нові ігрові контролери GameSir Nova та Nova Lite

Ігровий світ постійно розвивається, пропонуючи геймерам нові можливості для захопливого занурення у віртуальні пригоди. Компанія GameSir, відомий виробник ігрових аксесуарів, нещодавно представила два нових контролери, які обіцяють революціонізувати ваш ігровий досвід. Зустрічайте GameSir Nova і Nova Lite – універсальні контролери, сумісні з широким спектром пристроїв, від Nintendo Switch до ПК, iOS, Steam і Android.

Чи мрієте ви про точне управління без дратівливого дрейфу стіків? Чи хочете відчути кожен вибух і зіткнення завдяки потужній вібрації? А може, ви прагнете персоналізувати свій контролер яскравими RGB-ефектами? GameSir Nova і Nova Lite готові здивувати вас своїми інноваційними функціями та доступною ціною. Тож зануртеся в цю статтю, щоб дізнатися, як ці контролери можуть змінити ваші ігрові сесії і чому вони можуть стати вашим найкращим ігровим компаньйоном.

GameSir Nova

GameSir обіцяє, що контролер Nova оснащений технологією захисту від дрейфу, що забезпечує точність управління, та інтерактивними елементами управління рухом, що дають змогу нахиляти, струшувати або повертати контролер в іграх, які це підтримують. Контролер також підтримує персоналізовані світлові ефекти RGB, що дають змогу налаштувати блискучі елементи відповідно до гри, в яку ви граєте. Крім того, Nova оснащений 2 лінійними вібромоторами HD Linear для тактильного зворотного зв’язку.

Ви також можете запрограмувати дві кнопки “назад” на призначені для користувача дії в різних іграх, що полегшує виконання комбо в іграх, де вони використовуються. У Nova також використовується розташування кнопок Nintendo Switch.

Контролер Nova випускається в кольорах Neon Teal і Retro White і доступний на Amazon за ціною $35,99.

GameSir Nova Lite

Менш дорогий контролер, Nova Lite, також оснащений технологією захисту від дрейфу і трирежимним підключенням. Крім того, компанія обіцяє аналогові тригери з функцією 20Hx Turbo і два мотори в рукоятках, щоб забезпечити бажаний гучний відгук. Nova Lite використовує розташування кнопок Xbox і не має 6-осьового гіроскопа, RGB-підсвічування або задніх кнопок, як його старший брат.

У Nova Lite додано багатофункціональну кнопку “M”, яка дає змогу налаштовувати розташування кнопок, інтенсивність вібрації та багато іншого.

Ігровий контролер Nova Lite в білому (Stellar White) і фіолетовому (Space Purple) варіантах коштує на Amazon $24,99.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Серце вашого комп'ютера: незамінний блок живлення Previous post Серце вашого комп’ютера: незамінний блок живлення
Google публікує безкоштовне керівництво як створити оптимальний промпт для ШІ Next post Google публікує безкоштовне керівництво як створити оптимальний промпт для ШІ