Google публікує безкоштовне керівництво як створити оптимальний промпт для ШІ

Google публікує безкоштовне керівництво як створити оптимальний промпт для ШІ

За допомогою генеративного штучного інтелекту, такого як Google Gemini, нібито дуже легко створювати контент будь-якого типу, хоча результати можуть бути дуже різними з різних причин. Професіонали знають, що це пов’язано не тільки з ШІ та його джерелами даних, але, перш за все, з розробкою запиту, який може бути справжньою наукою. Тепер Google опублікувала повне керівництво зі складання промпта для Gemini, що містить багато цікавих основ.

Світ генеративного штучного інтелекту зазвичай відкривається полем введення, у яке потрібно ввести бажаний запит. Багато людей, ймовірно, неусвідомлено, прагнуть зробити ці промпти дуже короткими і покладаються на те, що ШІ прочитає їхні думки. А якщо він цього не робить, вони звинувачують у всьому ШІ. Насправді розробка запиту ШІ може бути цілою наукою, і при цьому необхідно враховувати кілька моментів.

Google коротко виклала багато основ у новому англомовному керівництві Gemini Prompt на 45 сторінках. Найважливіший принцип полягає в тому, що для кожного запиту ШІ має отримати чотири важливих дані, які можна порівняти з W-запитами в екстреному виклику:

  • Персона: хто ви
  • Завдання: що ви хочете, щоб Gemini зробив (написав, узагальнив, змінив тон тощо). д.)
  • Контекст: “Надайте якомога більше контексту”. Це може бути письмовий опис або посилання на наявний документ у Google Drive через меню @.
  • Формат: кульові точки, пункти обговорення, встановлення обмежень за кількістю символів тощо. д.
приклад складання промпта для ШІ

У прикладі вище ви можете побачити, як слід передавати цю інформацію- і це вже показує, що підказка не така вже й коротка. Якщо ж результат все одно не підходить, вам може знадобитися надати трохи більше інформації, щоб направити ШІ в потрібне русло.

Кумедний факт: згідно з дослідженням Google, найкращі підказки складаються приблизно з 21 слова, тобто вони дуже довгі і складаються з двох-трьох речень. Поки неясно, чи вдасться навчити користувачів набирати текст подібним чином. Уже близько 20 років робляться спроби навчити користувачів використовувати довші пошукові запити у веб-пошуку. Але навіть сьогодні багато запитів, як і раніше, не перевищують двох-трьох слів.

Якщо ви хочете завантажити посібник, ви можете зробити це тільки безпосередньо в Google. Вам потрібно ввести свої контактні дані, після чого ви отримаєте посилання на PDF-файл. ​

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

GameSir Nova та Nova Lite Previous post Нові ігрові контролери GameSir Nova та Nova Lite
JBL Yinyue Fan: інноваційні смарт-окуляри з вражаючим функціоналом Next post JBL Yinyue Fan: інноваційні смарт-окуляри з вражаючим функціоналом