Фарбуємо волосся вперше

Фарбуємо волосся вперше: що потрібно знати?

Коли настає відповідний час для першого фарбування волосся? Відповідь на це питання неоднозначна, але зараз все більше людей починають експериментувати з фарбуванням волосся вже в юному віці. Це пов’язано, перш за все, з появою на ринку широкого вибору безпечних професійних фарб для волосся, які не заподіють нам шкоди.

Існують різні типи барвників, призначені для різних часових періодів. Тонери, змивні барвники, маски та фарбувальні шампуні є чудовою альтернативою перманентним барвникам, адже вони не такі стійкі й дають змогу фарбувати волосся без зайвого стресу. Знання того, що ефект фарбування тимчасовий, дає нам більшу впевненість, дає змогу проявити фантазію й експериментувати з кольором.

Які барвники для волосся найкраще підходять для першого досвіду фарбування? Як правильно фарбувати волосся? Давайте розберемося в нашій статті.

Не вибирайте першу-ліпшу фарбу

Перший критерій, на який слід звернути увагу, збираючись уперше пофарбувати волосся, – це якість фарби. Це дуже важливо, тим паче що натуральне волосся дуже сприйнятливе до різного роду препаратів. Важливо переконатися, що фарба має гарний склад і не є надто агресивною, що може призвести до пошкодження та сухості.

Не вибирайте найпершу-ліпшу фарбу на полиці магазину. Найбезпечніше користуватися професійними фарбами для волосся, такими, які використовують перукарі. Це високоякісна косметика зі складом, збагаченим численними інгредієнтами, які захищають і доглядають за волоссям під час фарбування. Після фарбування професійною фарбою волосся сильно насичене кольором, сповнене блиску і водночас сильне та здорове.

Турбуєтеся, що не зможете використовувати такий барвник? Це нескладно – ми пояснимо, що і як, у наступних параграфах.

Виберіть фарбу з відповідною стійкістю

Перманентні, напівперманентні (також відомі як тонери) і фарби, що змиваються – ось простий спосіб розділити фарбувальні препарати за стійкістю.

Найбезпечніший варіант для людей, які вперше фарбують волосся, – це змивні фарби. Це хороший спосіб перевірити, чи подобається вам той чи інший колір. Такі барвники не потребують додавання окислювача і легко наносяться у вигляді маски, кондиціонера або навіть шампуню з пігментами. Ефект зазвичай зникає після кількох мийок, тож якщо ви не подружилися з кольором, можете швидко з ним розпрощатися.

Недоліком цього виду фарбування є те, що воно дає чіткий результат тільки на світлому волоссі. Тому, якщо у вас темне світле або темно-русяве волосся, не варто робити сильне, глибоке фарбування, достатньо лише тонкої зміни відтінку.

Наступна група – це напівпостійні барвники, або тонери. Воно тримається в середньому 24 миття, або кілька тижнів. У фарбу додається окислювач, але в низькій концентрації, зазвичай близько 3%, тому вплив на волосся дуже тонкий. Тонування також можна використовувати для тонкого освітлення волосся на тон або для легкого затемнення. Тонування – це щадна процедура фарбування волосся, тому рекомендується для натурального волосся. З кожним миттям голови фарба трохи вимивається, і ви можете повторити фарбування через кілька тижнів, не турбуючись про стан волосся.

Перманентна, постійна фарба дає незгладимий ефект. Вона здатна освітлити волосся на кілька тонів, звісно, за умови використання підходящого окиснювача (в описах окисників і барвників ви знайдете поради про те, яку концентрацію вибрати). Пам’ятайте, що через кілька тижнів з’являться корені, які потрібно буде регулярно підфарбовувати.

Як фарбувати волосся?

Перше фарбування найкраще проводити у професіонала. Домашнє фарбування також є хорошим варіантом, якщо його виконує досвідчена людина. Під час використання професійного барвника – перманентного або напівперманентного – не забудьте змішати його з окислювачем. Концентрація залежить від того, наскільки сильно ви хочете освітлити волосся. Що більше, то вищою вона має бути. В описі барвника і листівці ви знайдете покрокову інструкцію із застосування барвника, а також співвідношення змішування барвника і окислювача і час застосування.

Після фарбування волосся слід підкислити, наприклад, кислотним шампунем або кислотним ополіскувачем, що ще більше розгладить і додасть блиску волоссю та збереже колір. Пам’ятайте також, що після фарбування волосся потребує особливого догляду. Професійні засоби для догляду за фарбованим волоссям – найкращий вибір. Ці засоби подовжують життя кольору, підкреслюють його глибину та блиск і водночас забезпечують волосся необхідними інгредієнтами для його зміцнення. Ви також можете знайти фірмові засоби для догляду за волоссям у хороших оптових продавців, наприклад, у перукарнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імерсивний ультраширокий дисплей ViewBoard IFP105S Previous post Розкрийте потенціал своєї робочої області з інтерактивним дисплеєм 21:9 5K ViewBoard від ViewSonic
Samsung Galaxy Watch6: стала відома ціна Next post Samsung Galaxy Watch6: стала відома ціна