Як NEONET обманює своїх клієнтів

Як NEONET обманює своїх клієнтів. Перевірте, чи не обдурили вас з пляшкою.

Уявіть, що ви шукаєте ноутбук своєї мрії, який прослужить вам все навчання. Ви хочете, щоб він прослужив п’ять років, не був завищеним і все одно дозволяв вам грати в улюблені ігри у вільний час. Ви шукаєте і шукаєте, переглядаєте сайти інтернет-магазинів, поки раптом не знайдете. Хороший ігровий ноутбук Asus, з клавіатурою з підсвічуванням, матовою матрицею і можливістю розширення в майбутньому.

І це ще не все. Розглянутий ноутбук пропонує польська загальнонаціональна мережа електромагазинів. Більше того, це майже 1З00 дешевше в порівнянні з ноутбуками зі схожими технічними характеристиками навіть від тієї ж фірми. Комп’ютер, однак, доступний тільки для особистої колекції і тільки в певних, вибраних магазинах мережі NEONET. Але вам пощастило, він поруч з вами. Ви замовляєте обладнання, чекаєте повідомлення з підтвердженням замовлення і можливістю забрати Asus.

Однак через деякий час в голові блимає червоне світло. На комп’ютер діє знижка майже на 30%, а доставка додому неможлива. Можливо, це ноутбук з царапиною на дисплеї, а може, це повернення клієнта? Ви вирішили розпитати по телефону. Продавець запевняє, що комп’ютер абсолютно новий і жодна з описаних раніше ситуацій не відбувалася.

Зрештою, це можливо. Можливо, NEONET, незважаючи на те, що це не старе обладнання, знімає цю серію з продажу, всі екземпляри з центрального складу вже розпродані, а останні пропонуються за собівартістю, попутно рекламуючи мережу. А може, хтось купив саме цей комп’ютер з доставкою в магазин, але, відкривши коробку на місці, відмовився від покупки (чим пояснюється відкрита коробка), так що ціна нижче. Нарешті, в момент оплати продавець ще раз підтверджує, що ноутбук повністю НОВИЙ і ніколи не використовувався. Недовго думаючи, ви купуєте, тому що така пропозиція може більше не з’явитися.

Однак вдома щось починає йти не так:

 • У ноутбуці немає захисного екрану ні на дисплеї, ні на корпусі. Але гаразд, ви давно не купували новий комп’ютер, може бути, виробники вже не грають з такими захистами.
 • Однак ніщо не пояснює брудну матрицю, яку хтось незграбно намагався почистити, залишаючи патьоки на екрані.
 • Крім того, непрофесійно згорнутий шнур живлення не говорить про те, що це абсолютно новий пристрій.
 • Пошкоджений динамік лише підтверджує ваше припущення.
 • Після завантаження ситуація не краща. Хоча ноутбук поставляється з попередньо встановленою операційною системою і, згідно з підтримкою Asus, основне програмне забезпечення має бути встановлено, виходить, що ні драйвер тачпада, ні драйвер мережевої карти не встановлені. Якщо у вас вдома немає миші або можливості підключитися до інтернету через дротове з’єднання, то у вас проблема, причому велика.
 • Нарешті, ви йдете в будинок друга, де позичаєте мишу, підключаєтеся до роутера, завантажуєте основні драйвера і CrystalDiskInfo для перевірки історії ноутбука. І тут настає найбільший сюрприз. Ноутбук пропрацював понад 2 300 годин і завантажився понад 170 разів. Ви починаєте збирати факти воєдино.
  • 2300 / 170 = 13, 5 годин.
  • Приблизно 13 годин роботи за один пробіг.
  • Як довго працює магазин кожен день?

А це означає, що ваш новий, ніколи не використовуваний ноутбук – старий, якого торкнулися сотні, а може і тисячі покупців, які працюють в недружніх умовах. Це не те, на що ви витрачаєте майже 3000zł для нового комп’ютера, щоб отримати те, що було новим рік тому. І неважливо, що ціна знижена майже на 30%. NEONET також пропонує своє обладнання в точці продажів за нижчими цінами. І тут доведеться знайти розглянутий комп’ютер. Напевно можна знайти людину, яка купила б такий комп’ютер за таку ціну, знаючи його справжню історію. Магазин багато втрачає в очах своїх покупців через таку практику, він втрачає в першу чергу довіру. І я знаю, що це не єдина ситуація. Кілька інших людей піддавалися подібному шахрайству з боку цього магазину, і не тільки при покупці комп’ютера за зниженою ціною.

Однак після пред’явлення претензії магазин легко запропонував додаткову знижку або можливість повернення обладнання. NEONET вибачився, навіть не намагаючись стверджувати, що покупець був неправий і що це був просто наклеп. Це лише означає, що магазин знає про цю практику і що вона вбудована в його бізнес. На цей раз покупця не обдурили, але скільки нічого не підозрюють користувачів читали цю статтю про таких нових-старих ноутбуках, куплених в Neonet або інші подібні магазини.

Перевірте, чи не обдурили і вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Датчик NOx Previous post Датчик NOx: що це таке і для чого потрібна система AdBlue?
Mio Cyclo 405 HC – велосипедна навігація для вимогливих користувачів Next post Mio Cyclo 405 HC – велосипедна навігація для вимогливих користувачів