Beelink gs-king x: Новий величезний телевізійний бокс

Beelink gs-king x: Новий величезний телевізійний бокс

Beelink представив новий телевізійний бокс на Android Gs-king x, Новинка, безумовно, не буде плутати з більшістю інших китайських консолей через великі розміри, що має виправдання.

Beelink – Це відомий китайський виробник TV-боксер. Багато моделей представлені на українському ринку. Що буде доля нової моделі GS-King X, буде показувати лише час.

Beelink GS-King X має суперпрофільні розміри для пристроїв цього класу. Навряд чи вб’є вас, що це не звичайне телевізійний префікс протягом декількох десятків доларів.

У металевому корпусі є два слоти для 3,5-дюймових SATA 3 жорстких дисків.0 потужність до 16 ТБ кожна. На додаток до телевізійного коробки для споживання вмісту, наприклад, з Інтернету, нова модель може бути використана як сервер NAS для зберігання даних.

Обладнання та характеристики

Які інші компоненти приховують beelink gs-king x?

Перш за все, це шестиядерний процесор Amlogic S922X-H, Виконується 12-нм технологією, яка раніше з’явилася в іншій моделі цього виробника – Beelink gt-king pro. Вона включає в себе чотири ядра Cortex-A73 з тактовою частотою до 1,8 ГГц, два ядра Cortex-A53 з годинником до 1,9 ГГц та графічного прискорювача Mali-G52 MP6. У поєднанні з 4 ГБ LPDDR4 RAM4 може бути відносно гнучким рішенням, яке дозволить навіть вимогливі програми та ігри на телевізійній консолі.

Обробка зображень займається Amlogic Video Engine (Ave-10), який обробляє кілька форматів високого рівня, включаючи HDR10, HLG, HDR10 + та Dolby Vision.

У консолі є 64 ГБ пам’яті EMMC та читача картки пам’яті.

На додаток до Wi-Fi 802.11АК і Bluetooth, пристрій також пропонує довгу лінію роз’ємів. Користувачі отримають порти:

  • USB 3.0,
  • Мережа Gigabit Ethernet,
  • Кілька звукових з’єднань,
  • HDMI 2.0b з підтримкою передачі відео 4K HDR зі швидкістю 60 кадрів в секунду.

Префікс буде поставляється з попередньо встановленим Android OS 9.0 пиріг, який підтримує голосовий помічник з Google. Для цієї мети ви можете використовувати дистанційне керування, що постачається з мікрофоном. Крім того, він буде підтримувати функцію аеромаші, що дозволяє перемістити курсор над екраном, переміщаючи контролер у повітрі.

Ціна beelink gs-king x в інтернет-магазинах України починається з 7500 грн. В принципі, консоль можна замовити в Китаї, трохи збереження. Але не забувайте про нових митних правил на продуктах понад 150 євро, що падає, а beelink gs-king x. А також відсутність гарантії, при покупці від середнього царства, зробити невелику цікаву покупку з Китаю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Tronsmart Element T2 Plus – наш огляд бездротової колонки за привабливою ціною
Найкращі портативні бездротові колонки Next post ТОП-15: Найкращі портативні бездротові колонки