H96 MAX має продовження на AllWinner H616

На сторінках українських інтернет-магазинів була виявлена ​​ще одна цікава новинка. Недорогий китайський префікс Smart TV H96 max Android був представлений у модернізованій версії. Все це використовує оригінал Rockchip, Хоча моделі вже доступні на новому процесорі Allwinner h616 і операційна система Android 10.

TV Prefix H96 MAX – Одна з найпопулярніших моделей у китайських інтернет-магазинах. Однак пристрій, який відносно легко визначити колірну схему, існує в різних версіях, які можуть відрізняти програмне забезпечення та апаратне забезпечення.

Навесні ми вже писали про модель H96 Max з Android 10, але зараз, за ​​словами виробника, це, мабуть, час для оновлення процесора. Переглядаючи пропозиції інтернет-магазинів та ринків, ви також можете відсвяткувати новий варіант під назвою H96 MAX H616. Уважне око визнає різницю з першого погляду. Виробник змінив конструкцію верхнього обличчя, який ділиться на кілька частин і містить менш вираженого кольорового мотиву. Індикація стану на передній панелі показує, наприклад, поточний час.

У моделі H96 MAX H616 всередині, існує allwinner H616 процесор, який ще є свіжою новиною на ринку. Поки він з’явився лише в декількох телевізійних коробках – кілька тижнів тому ми писали про дешеву модель x96.

Цей 64-розрядний процесор Allwinner, який прийшов замінити оригінальний Rockchip RK3318, містить чотири ядра Cortex-A53 та Mali G31 MP2 графічний прискорювач з OpenGL ES 3.2 і Вулкан 1.один. Виробник традиційно пропонує кілька варіантів пам’яті. Бази будуть достатньо з 2 ГБ оперативної пам’яті DDR3L та 16 ГБ пам’яті EMMC, але клієнт може платити за кілька доларів більше 4 ГБ оперативної пам’яті та 32 ГБ або навіть 64 ГБ пам’яті. На боці пристрою є також слот для картки MicroSD, який дозволяє розширювати його ще на 64 ГБ.

Для бездротового підключення можна використовувати дводіапазонний Wi-Fi (2,4+5 ГГц) або Bluetooth 4.0. Серед роз’ємів можна позначити HDMI 2.0А з підтримкою відео 4K відео на 60 кадрах за секунду, два USB-порти 2.0, Ethernet і багато іншого. Операційна система Android 10 від Google була попередньо встановлена. Хоча це не є версією Android, вона пропонує доступ до широкого кола додатків у магазині Google Play.

Ми можемо знайти 4K відео підтримку (навіть 6K), HDR10 та HLG у специфікаціях, але не очікуйте, наприклад, переглядати фільми та телевізійні шоу від Netflix у повній якості – тут ви зіткнутеся з відсутністю сертифікації.

Навпаки, ви можете легко використовувати KODI або HD VideoBox Media Player на цій телевізійній консолі.

Моделі H96 MAX та H96 MAX H616 можуть бути попередньо замовлені в деяких інтернет-магазинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Огляд бездротової колонки Sony SRS-XB12G
JBL CHARGE 4 з Power Bank Next post Одна з найкращих у 2020: JBL CHARGE 4 з Power Bank