MEGOGO: Перегляд IPTV на консолі H96

MEGOGO: Перегляд IPTV на консолі H96

Здається, зовсім недавно з’явився ще більш ніж перспективним, але не зовсім бездоганним – сервісним мегогом. Оскільки нам вдалося часто використовувати послугу, від своїх творців на весь час було багато новин. Від більш широкої підтримки пристроїв за допомогою переглянутого інтерфейсу до випуску абсолютно нового MEGOGO коробка. Як використовується послуга зараз, у 2020 році? Ніж пристрій від Megogo відрізняється від популярного TV-Box H96 MAX? Можливо, це повна зміна кабельного або супутникового телебачення? Ці та багато інших питань ми постараємося дати відповіді у наступних рядках.

Навіть ширша підтримка пристроїв

Одне з речей, що наша похвальна служба Megogo була широко підтримана різними пристроями та навіть смарт-телевізорами з фірмовими системами. Єдина скарга в цій галузі була відсутність підтримки Google.

Хороша новина, безумовно, підтримує не тільки “класичний” Android, який знаходиться у смартфонах та планшетах, а також Android телевізійні системи . Ви можете завантажити програму від Google Play на широкому діапазоні смарт-телевізорів з телевізором Android від заводу або в різних розумних консолях. І незалежно від того, це телевізор з Китаю за 1000 грн. (у нашому випадку H96 max) або одна з версій верхнього мультимедійного центру NVIDIA Shield TV.

Зокрема, слід зазначити вже згадувану підтримку для смарт-телевізорів з власною операційною системою. На додаток до практично обов’язкових телевізорів, наприклад, Samsung або LG, служба підтримує та більше екзотичних брендів.

І останній, але не менш важливий: ви можете використовувати послугу на вашому комп’ютері з майже будь-якою операційною системою через браузер.

Сервіс отримав покращений інтерфейс

Той факт, що MEGOGO творці, безумовно, прагнуть до подальшого розвитку та вдосконалення своїх дітей, доводить не тільки постійно розширювати підтримку різних пристроїв. Вони також працювали над інтерфейсом додатків для всіх платформ. Це майже скрізь ідентична і практично не має значення, де ви починаєте службу – ви будете відчувати себе скрізь вдома.

Ми мали можливість протестувати не тільки в поєднанні з нашим власним H96 MAX, але також з попередньою програмою Hisense TV, телевізійна консоля Nvidia Shield, у веб-браузері, і, звичайно, по телефону з Android та на iPhone.

Що стосується гладкості інсульту та швидкості, то ніхто з випробуваних платформ не може бути скаржитися. Звичайно, Smart Prefix у цьому відношенні не підходить для смартфона або шипованого телевізора з набагато більш потужним обладнанням, але навіть на них використання послуг була без проблем.

Ми також не можемо скаржитися на місце розташування окремих меню та контролю. Все чітко розділена, і звикнути до інтерфейсу – у випадку декількох хвилин. На головному екрані ви будете чекати декілька груп з різними шоу. Наприклад, це найпопулярніші програми трансляції або найбільш переглянуті програми з архіву платних телеканалів.

Любителі серії, безумовно, як “продовжують переглядати” стрічку, де вони отримають швидкий доступ до нових епізодів переглянутих серій, які вже переклала станцію.

У нас також є групи програм за категоріями – фільми, телевізійні шоу, документальні фільми та діти.

Тоді весь список вмісту, що відображається на головному екрані, доповнюється зареєстрованою погодою та погодою. Творці заслуговують на нашу перевагу для здатності рухатися або, можливо, приховувати ці стрічки з вмістом.

Однак цікаві варіанти також приховані у верхньому текстовому меню. З цим ми можемо потрапити до програми програми, список найпопулярніших фільмів та серіалів останніх або записаних програм.

Також слід оцінити можливість слухати радіостанції з великим вибором за допомогою додатків. Не може бути пропущена та можливість пошуку вмісту. Як бонус – прогноз погоди та інформація про те, що святкування святкування.

ТВ-шоу

Після натискання кнопки “Телебачення” ви потрапите в меню “Чистий EPG”. Кожна станція призначається одним баром з програмами, і все побудована відповідно до розкладу. Крім того, кожен показ має свій графік, тому ви часто можете переміщатися по меню без читання підпису.

Після переходу на будь-яку програму, основна інформація (тип програми, жанр, рік, тривалість та оцінка) та його короткий опис завжди відображаються в нижній частині екрана.

У нижній частині екрана ви маєте параметри, наприклад, для керування відтворенням, налаштування запису або, у випадку серії, щоб перейти до списку епізодів. Якщо телевізор встановлено на телевізорі, у вас є можливість керувати більшістю цих параметрів за допомогою кольорових кнопок на панелі пульта дистанційного керування.

Якість зображення та зручність використання

Вже під час нашого першого досвіду з IPTV з Megogo ця служба може похвалитися використанням H CODEC.265, завдяки якому він міг би виробляти гладке зображення хорошої якості навіть з повільним підключенням до Інтернету.

З’єднання зі швидкістю до 5 Мб/с повинні бути достатньо для HD. З часом MEGOGO творців працювали головним чином над покращенням стабільності та подальшого покращення якості зображення. Що стосується стабільності, ми мали можливість перевірити послугу в той час, коли заходи щодо пандемії коронавірусу були на піку. Було багато людей вдома, а служба Мегого зіткнулася з великим припливу глядачів. Під час цього піку було загалом двох серйозних вимикачів. Однак вони були вирішені відносно швидко. Ми не зіткнулися з важливими проблемами зі стабільністю.

Єдине, що ми можемо скаржитися на це, полягає в тому, що час від часу виникає проблеми, коли показує перемотування під час перегляду. Час від часу, навіть якщо ви перемотуєте шоу, де ви хотіли, він повертається до початку відтворення або пагонів.

Chromecast ще трохи кульгавий

Що стосується якості відтворення, він знаходиться на хорошому рівні на всіх пристроях, і ми не боїмося порівняти його з якістю, запропонованим традиційними постачальниками кабельного та супутникового телебачення.

Шкода, що дозволу Full HD 1080p тепер доступний лише на окремих телевізійних каналах. Однак у нас більше не є проблем з “основним” HD, навіть на 65-дюймових 4K телевізора. Однак нам не було приємно здивовано зображення низького якості при використанні Chromecast 3-го покоління. Це пов’язано з відсутністю підтримки кодека H.264, який мега використовує для передачі HD. Тому, якщо у вас немає смарт-телевізора, який би підтримував програму, ми рекомендуємо придбати телевізійну скриньку Android та використовувати службу через нього.

Грайте через Chromecast ми сприймаємо як бонус або рішення для малих телевізорів, таких як на кухні або в спальні. Хоча телевізори з діагоналлю з 32 дюймів тепер досить поширені, вони вже мають інтелектуальні функції, а часто навіть телевізійна система Android.

Переглянути та завантажити

Навіть у випадку послуг IPTV, в даний час одна з дуже популярних телевізійних функцій, а саме, ретроспективне перегляд не повинно пропустити. Залежно від телевізійного каналу (а іноді і програм), ви можете відтворювати програми до 30 днів тому.

Однак, як правило, ретроспективне перегляд доступне щонайменше 7 днів тому. Якщо ви боїтеся, що 7 днів не буде достатньо, щоб переглянути шоу, ви можете розширити цей період за допомогою функції запису. Кількість записаних програм не обмежена, і вони доступні протягом 30 днів.

Перлина – це нещодавно додана функція огляду для вибраних документів та серій до 100 днів після їх трансляції.

Новий Megogo Box

Поступово йдіть до одного з найбільших нововведень у службі. Якщо ви читаєте наш старий тест на цю послугу, я, напевно, не пропустив той факт, що ми критикували тоді мегова коробка. Саме він замінив покращену, більш потужну модель. Разом з ним ви також отримаєте абсолютно новий контролер з QWERTY-клавіатурою вниз і підтримкою управління переправою курсора (так званий aeromestic). Так, це телевізійне бокс також поступається більшим доходним консолям. Відповідно до посилання вивчається Як вибрати телевізійний вікно Android.

І що саме дає нову коробку мегого? Це ще компанія “китайська коробка” з класичним Android, призначеним для смартфонів та планшетів. За словами представників служби, він був обраний через більш широкі можливості редагування та, перш за все, ширшу підтримку програм у порівнянні з офіційним телевізором Android. Ми бачимо одну з найбільших переваг, які ви можете встановити майже будь-який браузер для системи Android у вікні телевізора. Android телевізор часто критикується за відсутність високоякісного веб-браузера.

Висока продуктивність

Тим не менш, ми також повинні негайно додати, що телевізійна система Android також має свої переваги, особливо в області використання. Широкий спектр застосувань, що у багатьох випадках важко освоїти, це не обов’язково буде корисним для всіх. Рух курсора миші, безумовно, краще, ніж чотири кнопки. Однак, якщо у нас був вибір, ми б віддали перевагу телевізійній системі Android, незважаючи на всі недоліки.

Однак обладнання було покращено. На жаль, зміни не торкнулися оперативної пам’яті – його об’єм у 1 Гб недостатньо.

На плавному відтворенні відео 4K з мережі тут не слід розраховувати – однак, для більшості цільових груп користувачів це, ймовірно, буде проблемою. Що стосується ігор, через застарілий одноядерний чіп на вершинах ігор не розраховують.

Кращі характеристики.Телевізійна коробка

  • Чіпсет: Allwinner h3
  • ЦП: 4x Cortex-A7, 1,2 ГГц
  • Оперативна пам’ять: 1 Гб
  • Вбудована пам’ять: 8 Гб + MicroSD
  • USB: 2x USB 2.0
  • Мережа: Wi-Fi 802.11 b / g / n, Ethernet (RJ45)
  • Виходи: HDMI об’єднав A / V

Пульт дистанційного управління

Але назад до пульта дистанційного керування. Він підключається до телевізора за допомогою USB-ключа в діапазоні 2,4 ГГц. Це, безумовно, найкращий вибір, ніж використання класичного інфрачервоного контролера. Однак невеликий недолік полягає в тому, що вам доведеться втратити один USB. На щастя, у вас є один USB 2 у резервну копію.0. Консоль в основному ділиться на дві частини. Верхній, майже ідентичний до переважних більшості консолей для телевізорів, домашніх театрів або мультимедійних центрів.

На жаль, всі кнопки на пульті дистанційного керування працюють дуже важко, і їх натискання вже повинні застосовувати деякі зусилля, які він не додає комфорту до повсякденного використання. До хорошої консолі ви не можете додати відносно дешевий дизайн.

Скільки коштує мегого?

Перш ніж приступити до фактичних цін на використання Megogo Service, ми також повинні згадати той факт, що його використання повністю без зобов’язань, і ви можете скасувати його, коли ви хочете. Крім того, ви отримаєте перші два тижні за одну гривню. Це цілком достатньо, щоб перевірити службу без останніх інвестицій.

Основна пропозиція вже включає величезну кількість телеканалів, максимальна підписка може бути отримана за максимальною ставкою.

Кращий мегого?

Отже, і у нас є ще один довгий службовий тест IPTV від Megogo. Як і останній раз, на цей раз служба залишила позитивні враження на нас. Для порівняно низької ціни вона запропонує широкий спектр переваг з широким вибором телевізійних каналів. Нам подобається, що творці не безжалісні і шукають шляхи постійно вдосконалення свого продукту. Перш за все, вам потрібно оцінити інноваційний інтерфейс, з яким ми швидко зустрічалися навіть після перерви протягом більше року. У той же час ми сміємо сказати, що навіть технічно менш кваліфіковані користувачі не матимуть проблем з його роботою у невеликій практиці.

Постійне розширення пропозицій програми заслуговує подальшої похвали.

В даний час наш ринок дійсно просто кілька смарт-телевізорів, на якому неможливо запустити мегого. Багато користувачів не потрібно купувати іншу “поле” для телевізора, щоб переглянути телевізор.

Що стосується мінусів, MEGOGO не заслуговує критики в будь-якій області, але все ще є деякі деталі. Шкода, що трансляція у форматі FullHD все ще знаходиться в її дитинстві та доступна лише на декількох телеканалах. Однак ми твердо впевнені, що творці в майбутньому додадуть підтримку трансляції у форматі FullHD.

Для деяких, недолік може також бути відсутністю додаткових пакетів, з якими він може адаптувати склад програми для себе. Ми можемо уявити, що є користувачі, які використовують лише основні програми у поєднанні з преміальними каналами або радістю, пожертвуйте деякі станції заради функцій, щоб грати кілька пристроїв одночасно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Найкращі портативні бездротові колонки Previous post ТОП-15: Найкращі портативні бездротові колонки
Next post Огляд бездротової колонки Sony SRS-XB12G