Нові ноутбуки від MSI

Нові ноутбуки від MSI на CES 2022

CES з року в рік рясніє апаратними презентаціями. Крім таких гігантів, як Intel AMD та Nvidia, прем’єрами займаються і окремі виробники.

Нові ноутбуки від MSI

MSI Stealth GS77

Ми вже кілька разів повідомляли про ноутбуки MSI, і витік інформації про модель MSI Stealth GS77 була підтверджена. У нових моделях ми бачимо поєднання найновіших процесорів Intel Alder Lake-H та відеокарт GeForce RTX 30XX від Nvidia. Це легкі, вагою близько 2,8 кг, 17,3-дюймові ноутбуки з товщиною 20,8 мм, і тому ТГП відеокарт був обмежений до 105 Вт при використанні Dynamic Boost.

MSI GE76 Raider

Тим часом, для вимогливих користувачів цікавішими моделями будуть MSI GE76 Raider. Вони також включають комбінацію новітніх процесорів Intel Core 12. Другий дизайн був меншим ноутбуком 16 серії, з останнім поколінням і відеокартами серії Nvidia GeForce RTX 30XX, але тут TGP відеокарт встановлений на максимально можливий рівень.

Потужність карти RTX 3080 TGP становить 165 Вт з Dynamic Bost, і в новому RTX 3080 Ti та 3070 Ti TGP становить 175 Вт та 150 Вт відповідно (обидва з динамічним посиленням). І все це в мобільному форматі ноутбука вагою 2,9 кг та товщиною 25,9 мм.

MSI Crosshair 15 Rainbow Six Extraction Edition

MSI також представила ноутбук у співпраці з Ubisoft. Це модель Crosshair 15 Rainbow Six Extraction Edition. У ноутбуку буде використовуватися комбінація процесорів та відеокарт Intel Alder Lake-H Nvidia GeForce RTX 3070 та 3060 з ТГП 140 Вт з динамічним посиленням.

Ноутбуки MSI будуть холоднішими

Крім того, MSI, як і Asus протягом деякого часу в ноутбуках серії Republic of Gamers (ROG), вирішила використати форму рідкого металу замість традиційної теплопровідної пасти.

Рішення MSI називається Рідкометалева колодка з фазовим перемиканням і, згідно з формою, складається з суміші олова, вісмуту та індія. Суміш залишається в твердій формі до досягнення температури 58 градусів Цельсія і забезпечує 10-відсоткове збільшення по продуктивності процесора в порівнянні з пристроєм, що використовує звичайну термопасту.

Ноутбуки для творчості

Creator Z17

MSI також представила два ноутбуки із серії Creator, призначені для творчих людей. Creator Z17 – перший у світі 17-дюймовий ноутбук із сенсорним екраном та співвідношенням сторін 16:10. У алюмінієвому корпусі з ЧПУ використовуються процесори Intel Alder Lake-H у парі з картами серії GeForce RTX 30XX аж до новітньої RTX 3080 Ti. Всі чіпи мають TGP, встановлений на 90 Вт, а також Dynamic Boost.

Creator Z16P

Другою розробкою став менший 16-дюймовий Creator Z16P, в якому також використовується екран на користь формату 16:10. Як і вище, ми маємо поєднання процесорів Intel Alder Lake-H та графічних процесорів Nvidia серії GeForce RTX 30XX з TGP на 90 Вт та Dynamic Boost у стильному алюмінієвому корпусі. На вибір будуть пропонуватися панелі IPS з підтримкою пера, серед яких FHD+ (1920×1200 пікселів) та QHD+ (2560×1600 пікселів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Шини для зими Previous post Про що потрібно подбати автовласникам перед зимою?
Ціни на старі автомобілі з Польщі Next post Ваш автомобіль ще ніколи не коштував так дорого! Ціни на старі автомобілі збивають з ніг