Шини для зими

Про що потрібно подбати автовласникам перед зимою?

Read Time:1 Minute, 4 Second

Листопад – останній дзвінок, щоб підготувати свій автомобіль перед зимою. Щоб захистити автомобіль, необхідно замінити рідини, що охолоджують, змінити шини на зимові, захистити ходову частину. Ми підкажемо, де це зробити і про що ще варто згадати перед зимою.

Зима – складний час як для водіїв, так і для автомобілів. Ви повинні змінити не лише свій стиль водіння, а й шини.

Навіщо переходити із літніх шин на зимові?

Літні шини добре працюють за більш високих температур, вище 7 градусів Цельсія. Це означає, що вони не будуть добре працювати в майбутніх умовах. Наразі буде холодно, і ми можемо очікувати сніг. Літні шини погано ведуть себе на снігу чи льоду.

Також зимові шини найкраще працюють за нижчих температур (нижче 7 градусів C). У нашому кліматі взимку дорога зазвичай мокра, і низькоякісні шини погано працюють на такому покритті. Всесезонні шини, з іншого боку, зазвичай є зимові шини, адаптовані для літнього водіння. Тому хороші всесезонні шини справляються зі снігом так само, як і зимові, а влітку їх характеристики лише трохи відрізняються від літніх шин.

Глибина протектора також важлива восени та взимку. Мінімальне значення, встановлене законом, становить 16 мм. Шини також мають індикатори TWI. Вони визначають мінімальну глибину для шини. Проте для того, щоб вони добре відводили воду або “вгризалися” у сніг, не варто чекати, поки вони досягнуть мінімальної глибини протектора.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Xiaomi 12 Ultra Previous post Xiaomi 12 Ultra розкриває секрети
Нові ноутбуки від MSI Next post Нові ноутбуки від MSI на CES 2022