Xiaomi 12 Ultra

Xiaomi 12 Ultra розкриває секрети

Справу зроблено! Xiaomi 12 Ultra розкриває специфікації камери із космічними можливостями. Очікується, що Xiaomi 12 стане наступним топовим смартфоном від китайського технологічного гіганта – він анонсований наприкінці 2021 року, хоч глобальний запуск відбудеться на початку 2022 року.

Xiaomi 12 Ultra розкриває характеристики своєї камери і відразу стає сильним претендентом на звання кращого фотосмартфону 2022 року.

Чого очікувати від Xiaomi 12 Ultra?

З літа у бренду склалася репутація виробника, який щосили намагається увійти до вищої ліги найкращих фотосмартфонів, але завжди на крок відстає від конкурентів. DxOMark надав йому найвищий рейтинг за всю історію, і досі неможливо купити телефон із кращою камерою. Тепер ми вже знаємо, якою камерою буде оснащено Xiaomi 12 Ultra.

Камера Xiaomi 12 Ultra

Xiaomi планує запустити тріо флагманів, але лише два з них ми очікуємо побачити у Європі. Йдеться про Xiaomi 12 та Xiaomi 12 Ultra. Варіант Pro, можливо, буде зарезервований для китайського ринку. Тому давайте зосередимося на камері версії Ultra, тому що тут є про що поговорити. На даному етапі витік виглядає так:

  • Xiaomi 12 Ultra отримає основну камеру з роздільною здатністю 50 МП. Це має бути сенсор Samsung ISOCELL GN5, який ви можете порівнювати з останнім запуском. Це перший сенсор такого типу, в якому вдалося використати технологію DualPixel із таким великим одним пікселем. Одним словом, автофокус буде бездоганним та блискавичним.
  • Snapdragon 8 Gen1, раніше відомий як Snapdragon 898, відповідатиме за обробку зображень.
  • Витік стверджує, що Xiaomi 12 Ultra матиме 4 камери, 3 з яких з роздільною здатністю 48 МП.
  • Очікується, що флагман Ultra пропонуватиме зум від 0,5x (широкий кут) через 1x (основний сенсор), 2x, 5x, 10x до дивовижного (і, ймовірно, не дуже корисного) 120x.

У витоку також говориться, що зчитувач відбитків пальців нового покоління буде інтегрований в екран. Складно сказати, що саме він принесе, адже ще 2021 року той, що стояв на Xiaomi Mi 11, був справді блискавичним.

Вихід моделі Ultra ще досить віддалена перспектива, оскільки дебют смартфона очікується в лютому або березні 2022 року. Інша справа — Xiaomi 12, за дебютом якого ми спостерігатимемо із затаєним диханням приблизно через місяць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ожеледиця Previous post Чому в ожеледицю краще починати рух з другої передачі?
Шини для зими Next post Про що потрібно подбати автовласникам перед зимою?