Xiaomi 15 і 15 Pro: перші флагмани з революційним Snapdragon 8 Gen 4

Xiaomi 15 і 15 Pro: перші флагмани з революційним Snapdragon 8 Gen 4

У світі технологій завжди є інтрига- який флагманський смартфон першим отримає найпотужніший процесор нового покоління? Це питання хвилює багатьох ентузіастів, які стежать за новинками індустрії. І ось, з’явилися перші витоки інформації, що вказують на те, який китайський флагман стане першопрохідцем у цих перегонах.

Snapdragon 8 Gen 4 — новітній чипсет від Qualcomm, презентація якого очікується в жовтні на заході Snapdragon Summit 2024. Щороку цей анонс привертає увагу, адже він визначає, які смартфони задаватимуть тон продуктивності в найближчі місяці. І схоже, що цього разу пальма першості дістанеться лінійці Xiaomi 15, включно з моделлю Xiaomi 15 Pro.

Перед виходом найпотужнішого Snapdragon ви напевно задавалися питанням, який флагман отримає його першим. Чи ставили ви на Xiaomi 15, OnePlus 13 або, можливо, новий OPPO чи vivo? Я вже знаю, і я радий поділитися з вами цією інформацією.

Презентація Snapdragon 8 Gen 4

На заході Snapdragon Summit 2024 відбудеться презентація Snapdragon 8 Gen 4. Щороку Qualcomm представляє свій найпотужніший процесор приблизно в четвертому кварталі. Минулого року це був жовтень.

Цього разу презентація може відбутися того ж місяця. Тож постає питання, який флагман стане першим, що працює на мегапотужному чипі? Витік інформації дав конкретну підказку. Усі ознаки вказують на Xiaomi 15 і Xiaomi 15 Pro.

Флагмани Xiaomi 15 анонсовано зі Snapdragon 8 Gen 4

Саме на такий сценарій вказує @heyitsyogesh. У цьому немає нічого дивного. Адже першим флагманом зі Snapdragon 8 Gen 3 дебютував Xiaomi 14. Китайський прототип з’явився на сцені 26.10.23. Ми чекали появи смартфона в Україні цілих чотири місяці поспіль.

Найімовірніше, Xiaomi 15, а також Xiaomi 15 Pro спіткає та сама доля. Їхня прем’єра цього року, найімовірніше, відбудеться відразу після презентації Snapdragon 8 Gen 4. Знову ж таки, очікується жовтень. Флагман (а може, і два?) обов’язково прибуде в країну на Віслі. Це, звісно, займе більше часу.

Інші потенційні претенденти

Однак це будуть не єдині претенденти на те, щоб стати першими з флагманським процесором. Апарат Qualcomm буде використовуватися більшістю смартфонів. Наступні, на які натякають- OnePlus 13 і iQOO 13.

Нагадаю, що Xiaomi 14 Pro так і не дістався до нашого рідного ринку. Що ще більш кумедно, він не дожив і до глобального запуску. Навпаки, найпотужніший китайський пристрій у вигляді Xiaomi 14 Ultra став глобальною моделлю.

Ще більш раннє покоління пристроїв також не обійшлося без своєрідних невідповідностей. Xiaomi 13 Pro був доступний для полюса, а Xiaomi 13 Ultra – для вже немає. Тому складно сказати, який із нових Xiaomi 15 буде доступний у нас. Якби мені довелося вказувати, то я б вказав на базову версію флагмана.

Поки ви чекаєте нових подробиць, ознайомтеся з постом нижче. З нього ви дізнаєтеся, чому колекція iQOO 13 може зробити маленьку/велику революцію. ​

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Android 15 дасть змогу знизити яскравість екрана до абсолютно чорного Previous post Android 15 дасть змогу знизити яскравість екрана до абсолютно чорного
Правильний догляд за фільтрами пилососа Next post Правильний догляд за фільтрами пилососа: поради та рекомендації