Google запускає Find My Device

Загубили Android-пристрій? Не біда! Google запускає Find My Device

Користувачі Android скоро зможуть визначати місце розташування телефонів, смарт-годинників, навушників і трекерів завдяки новій мережі Find My Device від Google. У понеділок Google нарешті запустила свою мережу Find My Device, призначену для визначення місця розташування пристроїв, навіть якщо вони перебувають в автономному режимі.

«Сьогодні нова мережа Find My Device поширюється на пристрої Android по всьому світу, починаючи з США і Канади. Завдяки новій мережі, що об’єднує понад мільярд Android-пристроїв, Find My Device допоможе вам швидко та безпечно знайти загублені Android-пристрої та повсякденні речі».— йдеться в новому повідомленні Google у блозі.

Хоча Google уже пропонує налаштування Find My Device на телефонах Android, для роботи цієї функції шуканий пристрій має бути ввімкнений і під’єднаний. Нова мережа Find My Device призначена для використання Bluetooth для пошуку зниклих телефонів та інших пристроїв, відключених від або з’єднаних з мережею слабким сигналом Wi-Fi або стільникової мережі.

Функція пошуку при вимкненому живленні дасть змогу кожному пристрою зберігати маячки в пам’яті контролера Bluetooth, що дасть змогу мережі бачити будь-який підтримуваний пристрій, навіть якщо він не підключений.

У своєму блозі Google описав п’ять способів, за допомогою яких користувачі Android можуть підключитися до нової мережі Find My Device.

  • Ви можете знайти будь-який сумісний телефон або планшет Android, зателефонувавши на нього або подивившись його місце розташування на карті. Мережа знайде будь-який підтримуваний пристрій, навіть якщо він перебуває в автономному режимі. А телефон Pixel 8 або Pixel 8 Pro можна знайти навіть при вимкненому живленні або розрядженому акумуляторі.
  • Починаючи з травня, ви зможете використовувати додаток Find My Device для визначення місця розташування таких предметів, як ключі або багаж, за допомогою Bluetooth-міток-трекерів, створених компаніями Chipolo і Pebblebee. Розроблені спеціально для нової мережі, мітки відправлятимуть на пристрої Android та iOS попередження про невідомий трекер, щоб попередити вас про небажане стеження.
  • Також у травні буде запущена кнопка “Знайти поблизу”, яка допоможе вам визначити об’єкт, який може ховатися поруч із вами.
  • Використовуючи нові Bluetooth-мітки, ви зможете знаходити поблизу такі предмети, як гаманець або ключі. Далі додаток Find My Device покаже вам зниклий телефон або інший предмет щодо ваших домашніх пристроїв Nest, надаючи вам орієнтир.
  • І нарешті, ви зможете поділитися пристроєм або аксесуаром, щоб інші люди теж могли його відстежити.

Google анонсувала мережу Find My Device у вересні 2023 року, але відклала її впровадження через побоювання, що технологія може бути використана людьми, оснащеними Bluetooth-трекерами, такими як AirTags від Apple, для відстеження і переслідування інших людей. Як повідомляється, майбутня iOS 17.5 від Apple (зараз вона перебуває у стадії бета-тестування) містить необхідні засоби захисту для запобігання подібних зловживань, що відкриває Google шлях до остаточного запуску мережі.

Які телефони Android зможуть використовувати нову мережу Find My?

Отже, які телефони Android зможуть використовувати нову мережу Find My? Хоча тільки Pixel 8 і Pixel 8 Pro можна знайти, навіть якщо вони вимкнені, мережа працюватиме з будь-яким телефоном під управлінням Android 9 або вище.

Наскільки безпечними та конфіденційними будуть ваші пристрої в цій новій мережі?

«Багаторівневі засоби захисту, вбудовані в мережу Find My Device, допоможуть зберегти вашу безпеку і конфіденційність особистої інформації, а також дадуть вам змогу контролювати пристрої, підключені до мережі Find My Device. Сюди входить наскрізне шифрування даних про місцезнаходження, а також агреговані звіти про місцезнаходження пристроїв перша у своєму роді функція безпеки, яка забезпечує додатковий захист від небажаного відстеження до будинку або приватного місця розташування».— йдеться в повідомленні Google.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

HUAWEI Pura 70 Ultra Previous post HUAWEI Pura 70 Ultra і Pro+: флагмани, що перевернуть ваше уявлення про смартфони
Android 15 дасть змогу знизити яскравість екрана до абсолютно чорного Next post Android 15 дасть змогу знизити яскравість екрана до абсолютно чорного