Радіоприймач Ferguson i400s

Радіоприймач Ferguson i400s – вікно у світ музики

Цього разу до нашої редакції надійшло радіо Ferguson i400s. Це радіокомбайн, головною перевагою якого є те, що в ньому важко знайти станцію, яка б. Звучить складно? Зараз я поясню.

Сказати, що Ferguson i400s – це радіо, означає не сказати взагалі нічого. Вікно у світ музики. Завдяки DAB+, Інтернет-радіо та стандартному аналоговому радіо ми маємо доступ практично до всіх радіостанцій Польщі та більшої частини світу.

Завдяки цифровій технології DAB+, яку в даний час використовує в основному Польське радіо, ми маємо доступ до високоякісного, неспотвореного звуку. Аналогове FM-радіо, навпаки, надасть нам класичний доступ до станцій, які ведуть мовлення в нашому регіоні. Але що робити, якщо, живучи в Мазурському краї, ми хочемо слухати сілезькі хіти в ефірі Radio Fest?. Ось тут-то і приходить на допомогу Інтернет-варіант, що робить не тільки “Фест FM”, але і “40.000 радіостанцій з усього світу будуть доступні одним натисканням кнопки пульта дистанційного керування (до речі, дуже зручного у використанні).

Але що, якщо ми хочемо бути господарями своєї долі й самі вирішувати, що звучатиме з двох дуже якісних колонок, підтримуваних системою басового фазоінвертора?? В даному випадку ми можемо скористатися настільки популярним зараз сервісом Spotify, підключившись до телефону через WLAN.

Про те, як під’єднати і слухати Spotify на протестованій магнітолі Ferguson I400S-, читайте в нашому керівництві.

Ви також можете підключитися до медіасервера через WLAN і легко прослуховувати композиції, доступні в домашній мережі.

Для підключення до радіо можна використовувати не тільки WI-FI. Ferguson також оснащений технологією Bluetooth, і сполучення з телефоном не складе труднощів. Для тих, хто віддає перевагу більш класичному способу зв’язку, є можливість підключення джерела звуку через лінійний вхід.

Незважаючи на те що Ferguson пропонує безліч функцій і способів під’єднання до зовнішніх пристроїв, ми можемо порадіти простоті використання і плавності роботи радіостанції. Зрештою, що толку від 40.000 радіостанцій, якщо ви не можете під’єднатися до жодної з них. За весь час тестування радіостанція жодного разу не дала збою і охоче та без проблем співпрацювала з пристроями, під’єднаними до неї як по WiFi, так і по Bluetooth.

Рекомендую вам ознайомитися з повним відеотестом радіостанції Ferguson, а також з коротким змістом тесту. Обидва відео можна знайти на нашому каналі YouTube.

Ferguson i400s

Переваги

  • Дуже хороша якість звуку
  • Доступ до більш ніж 40.000 станцій
  • Плавна робота
  • Управління можливе тільки за допомогою зовнішнього додатка
  • Spotify і медіасервер

Недоліки

  • USB-порт на задній панелі радіостанції

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

обслуговування автомобілів Next post Витрати обслуговування автомобілів