обслуговування автомобілів

Витрати обслуговування автомобілів

З якими витратами доводиться рахуватися при обслуговуванні автомобілів?

Купівля автомобіля – це лише початок ваших витрат. У наступні місяці та роки ви понесете набагато більше витрат, пов’язаних із щоденною експлуатацією. Дізнайтеся, що впливає на витрати на технічне обслуговування автомобілів і чи можна знизити витрати. Навіть незначна економія може мати значення.

Неможливо вказати конкретну суму, яку водії витрачають на щоденне використання автомобіля. Багато залежить від того, скільки автомобіль експлуатується.

Витрати, пов’язані із заправкою автомобіля

Купівля палива – найпоширеніша частина витрат, пов’язана із щоденним використанням автомобіля. Навіть якщо у вас автомобіль обладнаний газовою або гібридною установкою, витрати на паливо будуть відчутними. Щомісяця автовласник витрачає значну суму, яка часто перевищує тисячу гривень. Здається, такі витрати неминучі, хоча витрати на паливо можна знизити. Як?

Економічне водіння

Якщо ви хочете скоротити витрати, пов’язані з використанням транспортного засобу, просто почніть водити економічніше. Насамперед йдеться про такі автомобільні практики:

  • використання гальмування двигуном,
  • регулярний контроль тиску в шинах,
  • перемикання на вищу передачу, якнайшвидше відразу після торкання з місця,
  • адаптація швидкості автомобіля до дорожніх умов.

Беріть участь у програмах лояльності

Вам цікаво, як участь у програмах лояльності може зменшити витрати на заправку вашого автомобіля? Достатньо взяти до уваги програми лояльності популярних мереж АЗС – WOG, Okko, KLO та інших. Або робіть оптові закупівлі паливних талонів із друзями. Такі заходи дозволять заощадити до 10% на купівлі палива.

Витрати на страхування автомобіля

Чи знаєте ви, що вибравши випадкову пропозицію автострахування, ви можете переплатити? Тим часом, витративши лише десяток хвилин на вибір поліса, можна заощадити кількасот гривень.

Якщо ви хочете отримати недороге страхування цивільної відповідальності, скористайтеся, наприклад, онлайн-калькуляторами та виберіть найдешевшу пропозицію. У разі обов’язкового страхування немає сенсу переплачувати – обсяг страховки та гарантовані суми регулюються законом.

Завдяки цьому ви легко зможете знизити витрати на обслуговування автомобіля.

Витрати на ремонт автомобіля

Більшість витрат – це витрати, пов’язані з ремонтом автомобіля. Тут складно вказати конкретну суму — залежить від того, яка деталь буде пошкоджена. Який ремонт коштує найдорожче? Ремонт коробки передач, двигуна, кузовні та малярні роботи.

Найнижчі витрати на ремонт пов’язані з гібридним автомобілем через відсутність безлічі деталей, ремонт яких обходиться недешево. Так що якщо ви хочете зменшити свої витрати в довгостроковій перспективі, змініть машину на нову. Якщо сплатити вартість автомобіля не по кишені, можна скористатися кредитними програмами від автомобільних дилерів. З їхньою допомогою можна отримати нижчий відсоток розстрочки на нові автомобілі. Замість невеликого щомісячного платежу та меншого власного внеску ви можете насолоджуватися неймовірним комфортом водіння та значною економією на гібридному автомобілі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Радіоприймач Ferguson i400s Previous post Радіоприймач Ferguson i400s – вікно у світ музики
OnePlus N20 Next post OnePlus N20: перша інформація