Телевізори Samsung на 2022 рік перший з підтримкою NFT

Телевізори Samsung на 2022 рік перший з підтримкою NFT

2021 r. показав Зростає інтерес до НФТ (не функціонуючий токен). Компанія Samsung визнала це і вирішила забезпечити його підтримку у своїх телевізорах цього року. Про інтеграцію цієї платформи було оголошено під час виставки CES 2022, що відбулася цього тижня у Лас-Вегасі.

Додаткові матеріали під вікном відео:

Компанія Samsung представила спеціальну платформу NFT для своїх телевізорів Smart TV, що дозволяє перегляд та покупка цифрових версій творів мистецтва. Потім ви можете вивести його на великий екран. Крім того, за словами корейського гіганта, ця функція дозволяє:

  • Попередній перегляд NFT перед покупкою
  • вивчення історії НФТ та метаданих блокчейна

До речі, компанія Samsung подбала про те, щоб цифрові роботи були представлені у найкращому вигляді. Це можливо завдяки спеціально підібраному калібруванню дисплея, налаштованому творцями. Платформа буде інтегрована в телевізори деяких брендів у 2022 році. Серед них моделі із серії Neo QLED та Рама.

У той же час, ми запрошуємо вас послухати останній епізод подкасту Technicznie Rzecz Biorąc. Цього разу ми говорили про ціни на електроенергію, про зростаючу ядерну енергетику поблизу польського кордону і про те, чи багато хто з нас знає, що реактор під Варшавою працює вже кілька десятиліть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Samsung на виставці CES 2022 Previous post Samsung на виставці CES 2022 з концепцією Разом до завтрашнього дня
Ми були на найбільшій у світі виставці електроніки Next post Підземні таксі, перекладачі та електронні сміттєві ящики. Ми були на найбільшій у світі виставці електроніки