Samsung на виставці CES 2022

Samsung на виставці CES 2022 з концепцією Разом до завтрашнього дня

Бачення Samsung “Разом до завтрашнього дня” включає план створення більш стійкого, персоналізованого та підключеного бачення майбутнього за допомогою пристроїв та ініціатив, що мінімізують вплив на навколишнє середовище. Корейська компанія запевняє, що нові рішення відповідають стилю життя користувачів і роблять роботу “розумного дому” надзвичайно плавною.

Samsung планує втілити це бачення в реальність за допомогою різних ініціатив у галузі сталого розвитку, цілеспрямованого партнерства та настроюваних, підключених технологій.

Ідея сталого розвитку. Samsung робить ставку на переробку відходів

Основою бачення майбутнього для Samsung є те, що компанія називає “стійкий розвиток на щоденній основі”. Це концепція, яка прагне поставити сталий розвиток до центру всього, що вона робить. Samsung реалізує це бачення шляхом впровадження нових виробничих технологій з низьким рівнем впливу на навколишнє середовище, розробки упаковки з меншим вуглецевим слідом та відповідальної утилізації пристроїв, що досягли кінця свого життєвого циклу.

Компанія може похвалитися тим, що її зусилля зі скорочення викидів вуглекислого газу протягом усього виробничого циклу було визнано Carbon Trust. Минулого року чіпи пам’яті Samsung, сертифіковані Carbon Trust, скоротили викиди вуглекислого газу майже на 700 тисяч. тонна.

Зусилля Samsung в цій області включають м.в. ширше використання перероблених матеріалів. Для того, щоб застосувати принцип сталого зростання до більшої кількості пристроїв, бізнес візуальних дисплеїв планує. використання у 30 разів більшої кількості переробленого пластику, ніж у 2021 році. Компанія також поділилася планами значно збільшити використання перероблених матеріалів у всіх мобільних пристроях та побутовій техніці протягом наступних трьох років.

Минулого року перероблені матеріали становили частину всіх коробок для телевізорів Samsung. Що стосується 2022 року, то компанія заявила, що розширюватиме застосування таких матеріалів, також використовуючи їх для елементів усередині упаковки. Samsung також оголосила про глобальне розширення своєї програми екологічного пакування. Розширення цієї ініціативи, яка дозволяє перетворювати картонні коробки на будиночки для кішок, журнальні столики та інші дрібні меблі, поширюватиметься і на упаковку для побутової техніки, такої як пилососи, мікрохвильові печі та очищувачі повітря.

Samsung покращує дистанційне керування SolarCell. Більш ніж на 200 мільйонів батарей менше на звалищі

Samsung впроваджує ідею сталого розвитку та при використанні пристроїв, що, як очікується, дозволить користувачам зменшити свій вуглецевий слід. Компанія впровадила, наприклад. удосконалення пульта дистанційного керування SolarCell, який позбавляє відходів у вигляді використаних батарей завдяки вбудованій сонячній панелі, що дозволяє йому заряджатися і вдень, і вночі. Покращений SolarCell Pilot отримує електрику з радіочастот обладнання, такого як Wi-Fi роутери.

“Більше того, це рішення використовуватиметься у більшій кількості пристроїв Samsung.в. у телевізорах та побутовій техніці. Це дозволить запобігти попаданню на звалище понад 200 мільйонів батарей. Якби вони були розташовані поруч один з одним, то відповідали б відстані звідси.е. з Лас-Вегаса, до Кореї.” – сказав Джонг-Хі Хан, віце-голова, генеральний директор та голова підрозділу DX (Device eXperience) компанії Samsung.

Більше того, до 2025 року компанія планує зробити всі свої телевізори та зарядні пристрої для телефонів практично безсилими в режимі сну.

Samsung підкреслює, що електронні відходи – це наступна велика проблема, з якою має зіткнутися електронна промисловість. За даними компанії, з 2009 року. Вона вже зібрала понад 5 мільйонів тонн таких відходів. У сегменті мобільних пристроїв минулого року Samsung випустив Galaxy for the Planet, т.е. платформа сталого розвитку компанії, мета якої – забезпечити реальні дії щодо захисту клімату та знизити вплив пристроїв на навколишнє середовище протягом усього їх життєвого циклу.

Samsung оголосила, що екологічні технології компанії, такі як Pilot SolarCell, будуть доступні в “відкритий вихідний код”, щоб інші виробники також могли використовувати їх у нових пристроях, які вони розробляють.

Samsung також оголосив про партнерство з Patagonia для запобігання проблемам забруднення навколишнього середовища. Інноваційне рішення, що розробляється ними, допоможе боротися із забрудненням пластиком, дозволяючи пральним машинам Samsung мінімізувати попадання мікропластика в річки.

Екрани скрізь, екрани для всіх

Крім того, Samsung описала різні способи, за допомогою яких вона удосконалює свої технології для задоволення потреб користувачів. Визнаючи, що всі люди різні і хочуть персоналізувати свій пристрій відповідно до індивідуального способу життя, компанія хоче допомогти користувачам переглянути свої відносини з рішеннями, які вони використовують щодня.

Платформи та візуальні пристрої, представлені Samsung на виставці CES 2022, відображають віру компанії в настання ери, яка визначається її гаслом “Екрани скрізь, екрани для всіх”, яка вже згадувалася на минулорічній виставці.

Freestyle – це легкий портативний проектор, який пропонує звук на основі штучного інтелекту, вбудовані програми VOD та функції Samsung Smart TV. Його можна розмістити практично будь-де для перегляду з діагоналлю до 100 дюймів.

Ігровий центр Samsung – універсальна платформа для пошуку ігор як у хмарі, так і на консолі – буде представлена ​​на телевізорах Samsung Smart TV та моніторах компанії в лінійці 2022 року. The Odyssey Ark – це 55-дюймовий гнучкий вигнутий ігровий екран, який підтримує багатозадачність, дозволяючи одночасно грати в ігри, спілкуватися з друзями по відеозв’язку і дивитися ігрове відео.

Компанія Samsung також оголосила про додаткові можливості персоналізації лінійки Bespoke. Цей м.в. нові версії Bespoke холодильників Samsung Family Hub та French Door у 3-х та 4-х дверному виконанні, а також посудомийних машин, варильних панелей та мікрохвильових печей з верхньою установкою. Компанія також представляє нові побутові прилади, такі як BSKOKEN JET Пилосос та миття та сушильна машина.

Samsung також представив проект #Youmake, який дає користувачам можливість вибирати та налаштовувати свої пристрої, виходячи з того, що вони найголовніше, щоб насолодитися більш персоналізованим досвідом з усім обладнанням, який вони володіють. Ця ініціатива розширює концепцію на замовлення, яка більше не обмежується побутовою технікою, але також буде доступна на смартфонах та пристроях Samsung з великим екраном.

Бачення “Разом на завтра” Також безшовний зв’язок. Новий будинок Samsung Home

На додаток до персоналізації та стабільності, можливості бездоганного зв’язку також є частиною бачення майбутнього від Samsung. Компанія обговорювала співпрацю з партнерами у цій галузі та представила нові пристрої для покоління.

На виставці CES 2022 відбувся дебют нової моделі Samsung Домашній хаб. Компанія стверджує, що це рішення виводить підключений будинок на новий рівень завдяки сервісам SmartThings, які взаємодіють із підключеними пристроями з підтримкою штучного інтелекту для оптимізації домашніх справ. Samsung Home Hub об’єднує шість сервісів SmartThings в одному пристрої, надаючи користувачам контроль над їхнім розумним будинком та полегшуючи керування домашніми справами.

Samsung також оголосила про план, згідно з яким SmartThings Hub стане вбудованою функцією у телевізори, монітори та холодильники Family Hub компанії з 2022 року.

Крім того, у відповідь на необхідність оптимізувати роботу “розумного будинку” незалежно від марки пристрою, компанія Samsung оголосила про те, що вона стала одним із засновників Home Connectivity Alliance (HCA), що об’єднує виробників “розумної” побутової техніки. Мета організації – сприяти співпраці між пристроями різних брендів, щоб надати користувачам більший вибір, а також підвищити безпеку як обладнання, так і послуг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

John Deere представляє трактор без водія Previous post На CES 2022 John Deere представляє трактор без водія
Телевізори Samsung на 2022 рік перший з підтримкою NFT Next post Телевізори Samsung на 2022 рік перший з підтримкою NFT