John Deere представляє трактор без водія

На CES 2022 John Deere представляє трактор без водія

На технологічній виставці CES 2022 у Лас-Вегсі американський виробник сільськогосподарського обладнання John Deere продемонстрував свій перший повністю автономний трактор, для управління яким не потрібна людина всередині.

Трактор моделі 8R оснащується вісьмома камерами та бортовим комп’ютером з алгоритмом штучного інтелекту, що дозволяє розпізнавати навколишню місцевість та уникати перешкод. Завдяки можливості підключення GPS, трактор може самостійно виконувати польові роботи

Фермерство без фермера

Хоча трактори з комп’ютерами та підтримкою GPS не є новинкою, досі вони вимагали присутності людини за кермом під час керування. John Deere 8R усуває цю потребу. Фермер може віддавати команди трактору через програму для смартфона.

Сільське господарство – це область, де автоматизація постійно розвивається багато років. Автономні трактори – ще один раціональний крок у цьому напрямку. У той же час, презентація John Deere 8R відкрила дискусію про витіснення людей з робочих місць роботами та, що важливіше, про право власності на інформацію, зібрану машинами.

Компанія John Deere дуже скритно ставиться до того, що власники можуть робити з її машинами. Наприклад, протягом багатьох років вони не могли самостійно ремонтувати обладнання mac, що вимагало щоразу повертати його до сервісного центру. Враховуючи, що John Deere планує продавати послугу автономного посіву або оранки у вигляді щомісячної підписки, очікується, що фермери ще більше покладатимуться на компанію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

У BMW ви можете змінити колір екстер'єру Previous post У цьому BMW ви можете змінити колір екстер’єру одним клацанням миші!
Samsung на виставці CES 2022 Next post Samsung на виставці CES 2022 з концепцією Разом до завтрашнього дня