У BMW ви можете змінити колір екстер'єру

У цьому BMW ви можете змінити колір екстер’єру одним клацанням миші!

BMW iX Flow – миттєво змініть колір свого автомобіля

На виставці CES 2022 у Лас-Вегасі компанія BMW представила свій передовий дослідницький проект iX Flow, який дозволяє змінювати колір кузова автомобіля залежно від настрою водія.

Електромобіль BMW iX Flow з технологією E Ink дозволяє водієві вибирати між білим та чорним кольором кузова. Корпус зі спеціальним покриттям містить багато мільйонів мікрокапсул, діаметр яких дорівнює товщині людської волосини.

Кожна з цих мікрокапсул містить негативно заряджені білі пігменти та позитивно заряджені чорні пігменти.

Залежно від обраного налаштування, під впливом електричного поля на поверхні мікрокапсули накопичуються білі або чорні пігменти, надаючи автомобілю бажаного відтінку.

E Ink сама по собі є енергоефективною електрофоретичною технологією, яка не вимагає абсолютно ніякої енергії для підтримання вибраного колірного стану на постійному рівні.

Електроенергія потрібна лише під час короткої фази зміни кольору. Переваги переходу від білого кольору до сірого чи чорного численні.

Звичайно, залишаючи осторонь питання вибору кольору за примхою користувача, зміна кольору кузова автомобіля на білий, наприклад, призведе до того, що. Влітку зменшіть нагрівання салону сонячним промінням, тим самим скоротивши роботу кондиціонера.

Нарешті, завдяки меншому нагріванню салону, сам рівень заряду акумулятора буде вищим, тому що не буде необхідності так сильно охолоджувати салон автомобіля. Аналогічно E Ink буде працювати і в холодний день – у цьому випадку чорний колір кузова дозволить сонцю краще прогрівати салон автомобіля.

Управління відтінком фарби здійснюється через My Modes, як і вибір кольорів дисплея або навколишнього освітлення салону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ZOTAC представляє потужний міні-комп'ютер Previous post CES 2022. ZOTAC представляє потужний міні-комп’ютер
John Deere представляє трактор без водія Next post На CES 2022 John Deere представляє трактор без водія