Netflix відновив 2,4 мільйона передплатників

Netflix відновив 2,4 мільйона передплатників

Наразі компанія Netflix повернула 2,4 мільйона абонентів і має намір вирішити проблему спільного використання акаунтів у 2023 році

Під час оголошення своїх останніх фінансових результатів Netflix похвалилася значним збільшенням числа передплатників і розповіла про свої плани на майбутнє. У 2023 році ми можемо очікувати остаточного блокування спільного доступу до облікових записів.

Коли американська компанія вперше повідомила про зниження кількості абонентів (на 2,3 мільйона) на початку цього року, її акції різко злетіли вгору. Однак, схоже, що це була лише тимчасова криза. Втрати були відновлені дуже швидко. У минулому кварталі на Netflix підписалися 2,4 мільйона нових користувачів. Ймовірно, це сталося багато в чому завдяки новим популярним фільмам і серіалам, таким як “Сіра людина”, “Дамер” і четвертий сезон “Stranger Things”.

Цього успіху було досягнуто навіть незважаючи на введення в багатьох країнах блокування спільного використання акаунтів кількома користувачами, які не мають однієї IP-адреси (не живуть під одним дахом). Випробування цього типу рішення було проведено, зокрема, в Чилі, Перу та Аргентині, і компанія оголосила, що у 2023 році блокчейн з’явиться і в інших країнах. Netflix уже деякий час готувався до цієї операції, дозволяючи користувачам переносити свої профілі на нові облікові записи.

Під час оголошення фінансових результатів компанія також заявила, що нові сезони серіалів будуть, як і раніше, публікуватися на сервісі цілком, а не по одному епізоду на тиждень, як це часто роблять конкуруючі платформи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Склоочисники: обслуговування та догляд Previous post Склоочисники: обслуговування та догляд
скільки коштує зарядити електромобіль? Next post Вартість зарядки електромобіля: скільки коштує зарядити електромобіль?