Нові можливості в Instagram

Нові можливості в Instagram

Нові можливості в Instagram. Беззвучний режим і більший контроль над відображуваним контентом.

Instagram – один із найпопулярніших додатків для соціальних мереж у світі. Він пропонує безліч цікавих функцій, які регулярно додаються в міру розвитку середовища. Продовжуючи тенденцію підлаштовування контенту під користувача, Meta додає додаткові можливості персоналізації та довгоочікуваний режим. Дізнайтеся, що таке беззвучний режим в Instagram і як він працюватиме.

Instagram постійно впроваджує інновації та додає нові функції для поліпшення взаємодії з користувачем. Нещодавно вони представили цікаву функцію під назвою “Безшумний режим”, яка дає змогу користувачам відключати всі сповіщення та більш організовано керувати своєю стрічкою. Крім того, Instagram тепер дає користувачам більший контроль над тим, що з’являється в їхніх каналах, даючи їм змогу адаптувати контент, який вони бачать, відповідно до своїх уподобань.

Instagram і його розвиток

Instagram – це соціальне середовище, яке користується величезною популярністю. Застосунок доступний 33 мовами, а кількість користувачів уже давно перевищила мільярд. Це улюблене соціальне середовище знаменитостей здебільшого завдяки своєму зовнішньому вигляду і спирається переважно на фотографії. Він також обслуговує так званий. впливових осіб для спілкування з їхніми підписниками.

Крім фотографій, додаток також покладається на інші комунікаційні рішення. Нині величезною популярністю користуються стосунки, також відомі як лелеки або сторіки. історії) і Rolls – функція, натхненна TikTok, що пропонує користувачеві переглядати короткі відео на теми, підібрані алгоритмом. Нове оновлення якраз збирається поліпшити налаштування контенту, який ми бачимо, і ввести абсолютно нову функцію.

Беззвучний режим в Instagram

Instagram нещодавно представив нову функцію під назвою “Безшумний режим”, яка дає змогу користувачам відключати сповіщення з програми. Це чудовий новий спосіб для користувачів Instagram контролювати рівень відволікання уваги під час використання застосунку і допомагає їм зосередитися на тому, що важливо. Ця функція також дає змогу користувачам більш ефективно керувати своїм часом і отримувати більше від свого досвіду в Instagram.

Але давайте почнемо з нової функції, яка вже доступна англомовним користувачам. Тихий режим – це тип статусу, який ви зможете встановити на своєму профілі в якості творця. Це зробить під час його роботи користувач не отримуватиме сповіщення про коментарі, лайки або особисті повідомлення. Він також покликаний дати перепочинок популярним творцям, зробивши налаштування статусу видимим для громадськості. Коли хтось пише комусь повідомлення в беззвучному режимі, відправник буде автоматично повідомлений про те, що одержувач навряд чи побачить повідомлення найближчим часом.

Налаштування відображуваного вмісту

З новим оновленням користувачі також зможуть використовувати свій власний список приховувати повідомлення, що містять в описі певні слова, смайлики або хештеги. Це означає, що якщо ми не хочемо бачити, наприклад. контент про серію The Last of Us, оскільки ми боїмося спойлерів, просто введіть відповідні фрази в список, підготовлений розробниками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook Messenger Previous post Facebook Messenger отримає функції, відомі за месенджером WhatsApp
Найгірші коробки передач в автомобілях Opel Next post Найгірші коробки передач в автомобілях Opel