Найгірші коробки передач в автомобілях Opel

Найгірші коробки передач в автомобілях Opel

Автомобілі Opel славляться своєю надійністю і продуктивністю, але однією з областей, де вони могли б бути вдосконалені, є коробки передач. Відомо, що коробки передач Opel викликають проблеми, що призводять до дорогого ремонту і передчасного зносу.

 • Які коробки передач в автомобілях Opel є найбільш проблемними?
 • Як перевірити, чи була певна модель коробки передач встановлена на автомобіль, який ви хочете купити?
 • Які типові симптоми несправності коробки передач в автомобілях Opel?

У цій статті будуть розглянуті причини, за якими у Opel така ненадійна репутація, коли мова йде про коробки передач, і що можна зробити для їх поліпшення.

Найгірші коробки передач в автомобілях Opel

Автомобілі Opel вже давно мають одні з найбільш ненадійних коробок передач в автомобільній промисловості. Від проблем з синхронізаторами до зламаних задніх передач, водіям Opel довелося пережити безліч розчарувань через несправні трансмісії їхніх автомобілів.

Які моделі коробок передач, що встановлюються на автомобілі Opel, викликали найбільше проблем? Ми проаналізували найнадійніші списки.

Автоматичні коробки передач в автомобілях Opel: які коробки передач найчастіше виходять з ладу?

 • General Motors 6T40 Hydra Matic. Виробляється з 2008 року. Страждав від проблем з перегрівом трансмісійного масла.
 • General Motors 4L30E – вироблялася до 2004 року. Проблеми з перемиканням передач. Пробуксовка під час перемикання передач.
 • Aisin AW55- Використовується в Opel Vectra (2002-2004), Signum (2002-2004) і Antara (2006-2015). Переривчасте перемикання передач, проблеми з перемиканням і частота відмов.
 • Aisin TF-80 SC- Виробляється з 2005 року 2019. Використовується на Astra, Vectra, Signum, Zafira, Insignia (2008- 2017) і Meriva (2014- 2017)

Механічні коробки передач в автомобілях Opel – які вважалися найгіршими?

 • Opel EasyTronic- Автоматична (напівавтоматична) коробка передач, що використовується, зокрема, в Opel Corsa C, D і E, Opel Meriva A, Opel Tigra B і Opel Astra H. Коробка передач працює ривками, повільно перемикається, збільшує витрату палива і схильна до несправностей.
 • General Motors M20 – дуже високий відсоток відмов.
 • General Motors M32- Дуже висока частота відмов.

Коробка передач в Opel

Коробка передач є другим за важливістю компонентом легкового автомобіля після двигуна. Купівля автомобіля з пошкодженою, зношеною або такою, що вийшла з ладу коробкою передач, означає дуже високі витрати на ремонт. Особливо у випадку з автоматичними коробками передач, це дуже великі витрати.

Варто пам’ятати, що іноді ремонт коробки передач може бути нерентабельним. Рішенням може бути купівля вживаної коробки передач. Однак у цьому випадку дуже важко перевірити його стан. Ви можете потрапити в дорогу пастку вдруге.

Що впливає на частоту відмов коробок передач в автомобілях Opel?

Коробки передач є невід’ємною частиною автомобілів Opel, і на частоту їх відмов може впливати безліч факторів. Погане технічне обслуговування, неадекватне змащення і надмірний знос можуть призвести до пошкодження компонентів коробки передач, що призведе до збільшення частоти відмов. Інші проблеми, такі як неправильна установка, неправильне використання коробки передач або несправні деталі, також можуть сприяти виходу з ладу коробки передач в автомобілях Opel. Зрозумівши причини і вживши превентивних заходів, водії можуть забезпечити довговічну і надійну коробку передач свого автомобіля Opel.

На частоту відмов коробки передач впливають три фактори:

 1. Спосіб використання автомобіля. Спортивне та агресивне водіння, тяга причепів, їзда слизькою дорогою, часта їзда містом.. Все це призводить до прискореного зносу коробки передач. Найбільш руйнівними для коробок передач є помилки, яких припускаються водії під час перемикання передач. У випадку з механічними коробками передач – Які помилки виникають під час перемикання передач без витискання зчеплення. У випадку з автоматикою.. наприклад. увімкнення передачі заднього ходу під час руху вперед.
 2. Обслуговування коробки передач. Кожна коробка передач потребує обслуговування. Це регулярна заміна мастила в коробці передач, а в разі автоматичних коробок передач – також масляного фільтра коробки передач. Недбале ставлення до обслуговування має великий вплив на термін служби коробок передач. Особливо автоматичні коробки передач, оскільки механічні коробки передач більш стійкі до пошкоджень.
 3. Спосіб виготовлення коробки передач виробником. Якщо автомобіль оснащений несправною коробкою передач, із заводськими проблемами, то навіть регулярне обслуговування і правильна експлуатація не допоможуть уникнути поломки.

Люди, які купують вживані автомобілі, мають перевагу перед водіями, яким довелося купувати нові машини. Тому що після декількох років експлуатації виявляються всі основні дефекти коробки передач і відповідних моделей автомобілів.

Які коробки передач встановлювалися на автомобілі Opel?

Протягом десятиліть Opel належав американській компанії General Motors. Тому автомобілі Opel оснащувалися низкою моделей коробок передач, розроблених GM і використовуваних також в інших моделях автомобілів. Крім того, на автомобілі Opel встановлювалися коробки передач сторонніх виробників.

У 2017 році Opel став частиною групи PSA. У 2021 році вона стала частиною групи компаній Stellantis Group. Це вимагало повторної зміни постачальників деталей, включно з коробками передач.

Як перевірити, яка коробка передач стоїть у якому автомобілі?

Це можна зробити таким чином:

 • за VIN-номером, на авторизованій станції техобслуговування Opel,
 • після самостійної розшифровки VIN на обраному вами сайті.

Це варіанти, найзручніші для людини, яка купує вживаний автомобіль.

На додаток до цієї моделі трансмісії ви також можете знайти:

 • На пластині, встановленій на коробці передач.
 • На табличці в багажнику автомобіля.
 • На бортовому комп’ютері автомобіля – інформація може бути отримана при підключенні діагностичного приладу до роз’єму OBD2.

Що ще потрібно знати?

Якщо обрано модель автомобіля без коробки передач, що відмовила, це не означає, що коробка передач у цьому автомобілі буде хорошою і не викличе проблем. Неправильна експлуатація, недостатнє обслуговування, аварії в минулому, витоки оливи, використання неправильної трансмісійної оливи – навіть найрекомендованіша коробка передач може виявитися горезвісним звалищем.

Завжди ретельно перевіряйте правильність роботи коробки передач під час руху, а також під час перевірки ходової частини автомобіля в гаражі або на СТО.

Компанія Opel розробила цілу низку рішень для коробок передач, які допомагають уникнути цих проблем- від механічних коробок передач до автоматичних коробок передач з можливістю адаптивного перемикання передач. Модернізуючи коробку передач вашого автомобіля, ви можете насолоджуватися поліпшеними характеристиками і надійністю без шкоди для свого бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Нові можливості в Instagram Previous post Нові можливості в Instagram
професійна автоемаль в балончиках Next post Чим приваблива професійна автоемаль в балончиках?