професійна автоемаль в балончиках

Чим приваблива професійна автоемаль в балончиках?

Лакофарбове покриття автомобіля з віком тьмяніє, піддається мікропошкодженням або, на жаль, механічним пошкодженням – потертості, глибокій подряпині або удару. Вибрати ідеальний колір фарби для ремонту може бути складно, оскільки різниця в кольорі між новою і старою фарбою буде помітна навіть після того, як фарба буде нанесена. При фарбуванні автомобіля найкращих результатів можна досягти навіть використовуючи автоемаль в балончиках. Як вибрати професійну автомобільну фарбу і що можна зробити, щоб мінімізувати появу пошкоджень на лакофарбовому покритті?

Фарбування автомобіля з балончика

Чи можна пофарбувати автомобіль аерозольним балончиком? Звісно, можна! Особливо якщо використовувати професійну автоемаль в балончиках. При цьому для нанесення фарби з аерозоля на кузов автомобіля вам не знадобиться фарборозпилювач, оскільки вона забезпечує такий самий рівень міцності та надійності, як і двокомпонентне покриття. Завдяки двокомпонентній системі, автомобільна фарба та розчинник поєднуються в одній ємності.

Професійна фарба в балончиках досить часто використовується для ремонта кузова автомобіля. Цей метод фарбування є чудовою альтернативою нанесенню фарби за допомогою HVLP-пістолета та всіх його допоміжних компонентів. Аерозольна автоемаль в балончику розроблена спеціально під код фарби вашої автівки.

Як підібрати автоемаль в балончику

Ремонт лакофарбового покриття повинен бути, перш за все, непомітним, тому так важливо правильно підібрати колір фарби для автомобіля. Коли ми говоримо про вибір автомобільної фарби, ми маємо на увазі наявність зразка, яким зазвичай є кришка паливного бака або інший компонент кузова (рідше). Кажуть, що фахівець (колорист) – це той, хто підфарбовує фарбу.

Підібрати автоемаль для автомобіля можна наступним чином:

  • за кодом фарби, наприклад, la7w або lc9x для автомобілів VW;
  • за назвою фарби, наприклад, Metro Blue або Starsilber III для Opel;
  • по 17-значному VIN-коду.

Перш за все, вам потрібно прочитати заводське позначення кольору виробничої фарби з заводської таблички. Наступним кроком є створення ідеальної суміші на основі базового покриття, яка потім індивідуально коригується полірувальником відповідно до автомобіля.

Фарба підбирається до суміші в першу чергу на основі її складу. Тільки фарби на основі ідентичних пігментів мають шанс зберегти ідентичний колір, що пов’язано з адитивними та субтрактивними ефектами кольорів.

Слід врахувати, що після висихання металізована фарба стане світлішою, а неметалізована – темнішою. У випадку металізованого та перламутрового лакофарбового покриття особливо важливо, щоб фарба рівномірно відбивала сонячні промені та мала однаковий вигляд незалежно від кута огляду. З цієї причини безпечніше довірити ремонт фарби професіоналам.

Фарбування автомобіля з балончика є альтернативою професійному фарбуванню кузова.

Ремонт фарби. Як вибрати правильний колір фарби?

Фарбування автомобіля лакофарбовими матеріалами передбачає нанесення трьох шарів на поверхню кузова.

  • Перший – ґрунтовка, яка покращує адгезію фарби та має антикорозійний ефект.
  • Наступний шар – автоемаль, що відповідає за колір.
  • Останній шар – автолак, глянцевий або матовий.

При правильному виборі автомобільної фарби можна досягти задовільного декоративного ефекту. Хороший майстер гарантує, що ремонтне покриття матиме такі ж захисні та декоративні властивості, як і оригінальне виробниче покриття.

Як виглядає ремонт лакофарбового покриття в сервісі?

Ремонт лакофарбового покриття необхідний, коли автомобіль пошкоджений або потрапив в аварію. Дефекти лакофарбового покриття – це не лише естетична проблема. Вони також можуть сприяти корозії, яка розвивається занадто швидко.

Надійний автосервіс – запорука успішного фарбування. Хороший майстер спочатку:

  • видалить старий шар фарби за допомогою професійних абразивних інструментів,
  • після цього кузов ретельно очищається і знежирюється, зазвичай з використанням розчинника та антисилікону,
  • потім на підготовлену поверхню наноситься ґрунтовка, а після вирівнювання і шліфування наждачним папером на водній основі або полірувальною машиною наноситься базове покриття,
  • в кінці наноситься глянцевий прозорий шар і кузов полірується легкою абразивною пастою.

Фарба наноситься за допомогою дисперсійного пістолета з відповідними насадками. Фарбування автомобіля – непросте завдання, що вимагає великих знань і точності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Найгірші коробки передач в автомобілях Opel Previous post Найгірші коробки передач в автомобілях Opel
Автофарби: порівняння краски на водній та акриловій основі Next post Автофарби: порівняння краски на водній та акриловій основі