Bose SoundSport

Bose SoundSport Безкоштовний огляд навушників

Оскільки випуск аеровок з Apple ці пристрої повністю переважають на ринку бездротових навушників. В останні місяці на ринку з’явилися кілька переконливих альтернатив, включаючи Bose SoundSport безкоштовно. Вони більш об’ємні, краще звучать авіаплав Альтернатива від Бозе, поки нещодавно зменшилася ціна на 50 доларів.

Стислий підсумок

Хоча SoundSport, вільна від Bose, не ідеальна, завдяки деяким оновленням програмного забезпечення та зниження цін, вони стали одним з найкращих – і найкращих з усіх звукових – повністю бездротових навушників.

Переваги

Bose SoundSport Free, набір повністю бездротових навушників, пропонує більш багаті звуки, ніж Apple Airpods, а також більш надійне посадку. Водонепроникні та міцні навушники, автономна робота гідна, а заряджання забезпечує дві додаткові зарядки на дорозі.

Недоліки

Навушники досить далеко застрягли з вух. Справа трохи велика порівняно з випадками аероподів та jabra Elite 65T.

Огляд

Bose SoundSport Free, насправді, бездротова версія популярних і високо оцінені бездротові навушники SoundSport Wireless з Bose. Це одна з найкращих повністю бездротових моделей, і вона стала ще більш привабливою після того, як Бозе знизила ціну від 250 до 200 доларів.

Представлені на ринку як справжні спортивні навушники, SoundSport Free мають кілька переваг по аероподах.

  1. По-перше, навушники додається більш надійними. Так, певний відсоток користувачів AirPod вдається досягти достатньо щільного прилягання, щоб використовувати їх під час запуску – для цих людей вони чудово підходять. Але багато інших, включаючи мене, не можуть працювати з аероподами. Вони просто не тримаються в вухах.
  2. Як SoundSport Wireless, SoundSport безкоштовно обладнаний спортивними порадами Bose Stayhear+. Їх особливість полягає в тому, що вони зручно фіксують навушники у вухах і виділяють велику кількість навколишнього шуму, забезпечуючи максимальну якість звуку без сильного навушника.
  3. Замість вбудованого пульта дистанційного керування кнопкою керування, включаючи регулятор гучності, вбудовані в самі навушники. Вони трохи маленькі і тісні, але працюють краще, ніж я очікував. Я пропустив доріжки вперед без проблем, двічі натискаючи нігті до середньої кнопки. Єдиний реальний дизайн-нотаток такий самий, як у випадку бездротової системи SoundSport: Навушники трохи стирчать з вух і не є повністю невидимими.

SoundSport Free також звучать краще, ніж дешевше Airpods ($ 159) та Jabra Elite 65T ($ 170), з великою кількістю басів та більш багатим звуком взагалі.

Для тих, хто знайомий з “дротовим” SoundSport Wireless, SoundSport Free має аналогічний звуковий профіль. Як я вже говорив про цю модель, це не вистачає чітких – високі частоти трохи приглушені. Але ви отримуєте багато басів, а середні частоти звучать цілком природним і теплим. Вони також звучать досить відкриті і досить гучні, у будь-якому випадку, для мене.

Всередині тихому приміщенні, бас може звучати трохи завищений, що дає все трохи нудне тінь. Але коли ви ходите по вулиці, бас звучить приглушені, тому що вони конкурують з навколишнім шумом, будь то вітром, транспорт або щось інше. Якщо у вас не було цих додаткових басів, навушники звучать тонки на вулиці.

Через те, що навушники налаштовуються, вони звучать більш гладко та збалансовані на вулиці, і в більш шумних кімнатах, наприклад, у фітнес-клубі. Мені здалося, що вони звучать трохи краще, ніж повністю бездротові навушники Jaybird Run, що я також люблю.

Конструкція

Незважаючи на те, що навушники мають великі розміри, босе вдалося обладнати їх достатньою батареями. Незважаючи на те, що у них немає спеціального W1 Bluetooth-чіпом від Apple, у моїх тестах вони забезпечили Бозе 5 годин автономної роботи на помірному рівні гучності.

Включений корпус зарядки забезпечує два додаткові повні витрати за 10 додаткових годин автономної роботи. Зверніть увагу, що справа набагато більша, ніж авіаполіти, а не так просто.

Навушники стійкі до піт і мають водонепроникний клас IPX4. Хоча Бозе не оголошує повну водонепроникну, у моїх тестах навушники витримали повне занурення у воду без проблем. Вони здаються довговічним.

Програмне забезпечення

Через їх невеликий, незалежний характер є думка, що повністю бездротові навушники легко втратити. Так воно і є. Для цього, у доданому додатку Bose Connect, є нова функція “Знайдіть”, яка показує останній раз і помістіть їх використання, щоб допомогти знайти їх, якщо вони втрачені. Ви також використовуєте цю програму для оновлення програмного забезпечення для навушників, яка займає від 30 до 45 хвилин.

Однією з причин, чому я згадую прошивку, полягає в тому, що BOSE випустила оновлення програмного забезпечення, призначеними для усунення деяких невеликих проблем, з якими стикаються користувачі – головним чином, вони стосуються звукової синхронізації при використанні деяких програм відео та лівих навушників.

Bluetooth нестабільний, і цей лаг може бути ще більш помітним, коли ви маєте справу з набором повністю бездротових навушників. В результаті, якщо немає вбудованої затримки відео в пристрої та програми, звук може впасти. Іноді це ледве помітно, а іноді й дуже помітно.

Особисто я ніколи не мав проблем з аудіо та відео синхронізацією під час використання iPhone X та Samsung Galaxy S8 Plus. Я дивився фільми з iTunes та Google Play, завантажених на моїх пристроях, фільми Netflix Stream та Amazon Prime і переглянули відео YouTube. Спочатку іноді затримки виникли, але після того, як я дивився на хвилину або дві, все синхронізувало добре. Можливо, не зовсім досконало, але це було порівняно з тим, що я відчував з іншими навушниками Bluetooth, і я не мав проблем з переглядом.

Окрім мого особистого досвіду, вищезгадані оновлення програмного забезпечення, здається, виправляють помилки синхронізації аудіо та відео для інших.

Інша, більш постійна скарга, з якою деякі люди стикаються з втратою лівого бруду. Подивіться на цю довгу філію підтримки на веб-сайті Bose. З самого початку я мав мінімальні краплі та втручання. Але після оновлення SoundSport Безкоштовна прошивка та перехід до iPhone X з останнім оновленням програмного забезпечення чудово працюють навушники.

Я не можу сказати, чому це залишається проблемою для деяких людей. За допомогою цього типу повністю бездротових навушників можна очікувати деяких крапель і перешкод. Жоден з них не є ідеальним, навіть аероходи та jabra elite 65t, що мені дуже сподобалося. Але вони повинні рідко виникнути, і ми називаємо це проблемою лише тоді, коли ми отримуємо більше однієї або двох сеансів для прослуховування.

Я також зустрів деяку критику того, як звуковуспортує безкоштовні роботи як гарнітура – звук приходить лише через правий навушник, що робить монаціональну ситуацію. Це трохи розчаровує, що ви не отримуєте стереозвук, але безкоштовно працює дуже добре, як моногарний.

Бозе чітко пішло на компроміс, щоб отримати кращу продуктивність, але аероходи та багато інших абсолютно бездротових навушників дозволять вам здійснювати дзвінки до стерео.

висновки

Як я вже говорив у приєднанні, це деякі з найкращих повністю бездротових навушників на даний момент. Вони комфортно і надійно сидять у моїх вухах, добре звучать і довели добре протягом декількох місяців використання як спортивні навушники в тренажерному залі, під час бігу, і як випадкові навушники.

Мені важко повернутися до використання SoundSport Wireless – з його дротовими з’єднаннями між навушниками – після використання цих повністю бездротових навушників, які багато говорить, як вони хороші.

Як Airpods, який також мав декілька помилок, що в кінцевому підсумку довелося виправити за допомогою оновлення прошивки, я спочатку поставив SoundSport Free Rating 3.5 Stars. Однак, коли BOSE покращив продукт, використовуючи серію оновлень прошивки та зменшила свою ціну на 50 доларів, я збільшую його до 4 зірок. Е

Це ще не ідеальний продукт, але це один з кращих у своєму класі – і, мабуть, найкращий звук у повністю бездротових навушниках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Xiaomi TV Stick 4K з Android TV перетворить будь-який телевізор на ультрасучасний смарт-телевізор
бездротові навушники Next post На що звернути увагу при покупці бездротових навушників