Огляд Bluetooth-колонки Bose SoundLink Flex

Огляд та тест Bose SoundLink Flex

Bluetooth колонка Bose SoundLink Flex стане гарним супутником у поході або в душі і забезпечить відтворення, що добре розрізняє вокал та інструменти. Однак у неї є свої недоліки, такі як кнопки, що важко розрізнити, і відсутність роз’єму для навушників. Тим не менш, це надійний вибір для любителів пригод, яким потрібно щось міцне та гучне.

Компанія Bose відома своїми навушниками з шумозаглушенням та домашніми аудіопристроями, але орієнтована на використання на відкритому повітрі Bluetooth колонка Bose SoundLink Flex покликана принести аналогічну якість на стежки. Завдяки міцному зовнішньому вигляду та здатності витримувати падіння у воду, ця колонка має ідеальний набір функцій для любителів пригод.

За словами Bose, новий Soundlink Flex коштує 149 доларів, здатний грати на бас, який “може відчуватись у грудях”. Зухвала заява. Колонка SoundLink Flex доступна до покупки у трьох кольорах. Компанія Bose стверджує, що при своїх компактних розмірах вона має вражаючі аудіо характеристики.

Дизайн колонки

Дизайн та конструкція Bose SoundLink Flex відображають його призначення для використання поза приміщеннями. Компанія Bose стверджує, що решітка гарнітури сталева та покрита порошковою фарбою, і вона дійсно міцна. Під час падіння на тротуар на ній з’являться потертості. В цілому, колонка здається міцною, без дивних форм або зайвих частин, що стирчать, які можуть зачепитися за одяг або рослинність під час походу.

Незважаючи на масивну конструкцію, Bose SoundLink Flex важить всього 589 г, але для інтенсивного альпінізму це може виявитися громіздкішим, ніж вам хотілося б. Однак для повільних походів і поїздок на пляж вона точно не завадить. Ремінець для перенесення на правій стороні колонки дозволяє прикріпити SoundLink Flex до рюкзака, куртки та багатьох інших предметів. Однак вам доведеться придбати власний карабін чи кліпсу. Крім того, динамік може перевернутися та виявитися зверненим назад, що заглушує звук. Вбудована кліпса дозволила б уникнути цієї проблеми, але при цьому позбавила вас деякої гнучкості. Ви також не зможете самостійно замінити петлю, якщо вона зламається чи порветься. Нарешті, ліворуч знаходиться вхід для зарядки USB-C.

Із задоволенням спробую новий Bluetooth-динамік SoundLink Flex від Bose, який вже сьогодні можна придбати за $149 у трьох колірних варіантах:

  • чорний,
  • білий дим,
  • синій камінь.

Flex не тільки виглядає елегантно для нібито міцної Bluetooth колонки, але і Bose робить кілька сміливих заяв про її звучання, особливо про відтворення низьких частот.

“Колонка Flex забезпечує найкраще звучання для портативної колонки такого розміру”, – заявила компанія Bose, додавши, що вона забезпечує “глибокий, чистий звук, досить потужний, щоб заповнити вашу вітальню під час розваг, і досить гучний для будь-якої пригоди на природі”.

Цей пристрій також оснащений технологією Bose Positioniq, яка автоматично визначає орієнтацію стовпця та забезпечує оптимізований звук залежно від того, чи він знаходиться у вертикальному положенні, висить або лежить на спині.

Колонка захищена від пилу та вологи за стандартом IP67 та розрахована на 12 годин автономної роботи при помірному рівні гучності.

Раніше я був вражений якістю звуку портативної колонки Roam від Sonos, яка підтримує бездротову потокову передачу по Wi-Fi та Bluetooth (Flex – це колонка тільки для Bluetooth), а компанія Bose розхвалює звук Flex, використовуючи такі чудові слова, як “вражаюча” і “бас, які можна відчути грудьми”, та описує індивідуальний перетворювач колонки як максимально чистий і каже, що фірмова технологія цифрової обробки сигналу значно мінімізує спотворення.

Flex також плаває. У Bose стверджують, що вона може пережити падіння та удари, з м’якою силіконовою задньою частиною та сталевою решіткою з порошковим покриттям, яка “не лущиться і не відшаровується, стійка до корозії та ультрафіолету”.

SoundLink Micro з Bose також забезпечує вражаючий звук для його мініатюрних розмірів, і цей стовпчик більший, важить трохи 450 грамів і має розміри 20 * 5.3 * 9,1 см, тому він повинен звучати набагато краще, ніж мікро.

У Flex можна оновлювати прошивку через програму Bose Connect для iOS та Android. Ви можете об’єднати дві колонки Flex у режимі Party або стерео (лівий-правий канали).

Варто також відзначити, що Flex має фізичні кнопки на динаміці для управління відтворенням та вбудований мікрофон, щоб ви могли використовувати його як гучний зв’язок.

“Коли ви знаходитесь вдома, Flex бездоганно працює з однією або декількома інтелектуальними колонками та саундбарами Bose, розширюючи ваші можливості прослуховування за допомогою технології Bose SimpleSync. Коли Flex підключено, попросіть голосового помічника увімкнути музику на смарт-динаміці, і контент відтворюватиметься одночасно на обох колонках.

– додають у Bose

В даний час колонка доступна лише у Сполучених Штатах та Канаді, за ціною $149. В Україну можна купити її через транспортні компанії Нова пошта та Міст-Експрес.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Проблеми з прошивкою Android приставок на ПК із Windows 10 Previous post Проблеми з прошивкою Android приставок на ПК із Windows 10
Хороша аерозольна фарба в балончиках Next post Хороша аерозольна фарба в балончиках: що потрібно знати?