Хороша аерозольна фарба в балончиках

Хороша аерозольна фарба в балончиках: що потрібно знати?

Найкращий спосіб оновити лакофарбове покриття свого автомобіля – використовувати професійну аерозольну фарбу. Такий підхід дозволить зрозуміти, що ви використовуєте найміцнішу фарбу і що вона прослужить довгий час. На ринку є безліч типів аерозольних фарб, але не всі з них хороші для вашого автомобіля. Важливо купувати тільки якісні продукти, щоб ви могли отримати бажані результати.

Що потрібно знати про фарбу в балончику

Детальна інформація про професійну фарбу в балончиках для автомобіля на сайті Фраза: https://fraza.com/news/313811-poleznaja-informatsija-o-professionalnoj-kraske-v-ballonchikah-dlja-avtomobilja. Там ви знайдете деякі з найважливіших моментів, які необхідно підготувати, перш ніж купити автомобільний балончик з фарбою.

Коли на кузові автомобіля з’являються сколи та подряпини, то зовнішній вигляд завдає неприємностей. Підфарбувати ушкодження на автомобілі нескладно. Виконати таку роботу можна самостійно, не звертаючись до професійних сервісних майстерень. Для цього рекомендуємо скористатися фарбою у балончику.

Спочатку потрібно визначитися з найменуванням кольору, знайти код фарби транспортного засобу. Після цього знадобиться професійна фарба в балончиках для авто за знайденим кодом. Як правило, вона недорога — 400 гривень за балон, якщо йдеться про професійну фарбу.

Види фарби

Перш ніж розібратися, яка фарба в балончиках краще давайте визначимо, як автоемаль прийнято ділити. Виділимо 3 категорії – алкідна, акрилова однокомпонентна, базова 2К фарба під лак. Для автомобільної фарби важливо:

  • мати довговічність,
  • легко наноситься та відмінно підходити для відновлення поверхонь до їхнього колишнього блиску.
  • відмінно підходити для металу, бетону, дерева, цегляної кладки та багато іншого.
  • мати хороший вибір для тих, хто воліє робити це самостійно.

Ціна на фарбу алкіду не перевищує 180 грн. за балон. Сфера застосування – фарбування старих автомобілів, ВАЗ, Москвич, Таврія.

Якщо розмова про сучасні автомобілі, то варто розглядати акрилову або базову автоемаль. Перша підійде для неефектних фарб, без вкраплення частинок металік або перламутр. Друга використовується при фарбуванні сучасних авто, надаючи їм свій стиль і спеціальні ефекти. Таку фарбу вкривають прозорим лаком.

Фарбуємо самі з балончика

Якщо ви приймете деякі розумні запобіжні заходи і правильно підготуєте поверхню, ви отримаєте гладке покриття, яке прослужить довго і виглядатиме чудово. Не використану фарбу можна залишити для інших робіт по дому.

В автомагазинах можна зустріти готову заводську фарбу у балончиках. До її недоліків віднесемо дуже невелику кількість колірних варіантів. При покупці звертайте увагу на колір ковпачка – це гарний індикатор отриманого кольору, на який варто звернути увагу.

Перед нанесенням автофарби потрібно підготувати поверхню. Для цих цілей знадобиться:

  • Знежирювач,
  • Антистатична серветка,
  • Грунт для кращої адгезії.

Усі перелічені вище компоненти є у професійних наборах для фарбування SprayLine Master. Додатково до набору входить акриловий лак, тканинна серветка та тест-карта для тестового напилення.

Автомобільні фарби вимагають нанесення кількох шарів. Існує великий розкид між фактичним кольором після першого розпилення та тим кольором, який вийде після кількох шарів.

Скільки сохне фарба в балончиках?

Після нанесення кожного шару фарба має висохнути. У тепловий час, якщо йдеться про акрилову або базову фарбу, то після нанесення вона зазвичай висихає протягом півгодини. Алкідна фарба вимагає трохи більше часу на висихання.

Аерозольні балончики дуже прості у використанні навіть для абсолютного новачка. З їхньою допомогою просто виконати ремонт лакофарбового покриття автомобіля самостійно. Професійна автофарба дозволить максимально точно підібрати колір та міцно утримуватися на поверхні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Огляд Bluetooth-колонки Bose SoundLink Flex Previous post Огляд та тест Bose SoundLink Flex
Поліруємо автомобільні фари самостійно Next post Поліруємо автомобільні фари самостійно з Turtle Wax Headlight Lens Restorer