Поліруємо автомобільні фари самостійно

Поліруємо автомобільні фари самостійно з Turtle Wax Headlight Lens Restorer

Фари в автомобілі є одним із найважливіших елементів безпеки. Завдяки їм ви можете розгледіти та бути побаченими оточуючими вас автомобілями та людьми. Внаслідок тривалого використання та несприятливих атмосферних умов їх прозорість може знизитися через негативний вплив ультрафіолету, окислювальних процесів і подряпин, а також через помутніння і пожовтіння скла фар і габаритних вогнів. Про те, як відновити фари автомобіля ми розповімо в нашій статті.

Помутнілі, затуманені та пожовклі стекла фар можуть погіршувати їхню роботу в нічний час або в умовах поганої видимості, що особливо небезпечно в осінньо-зимовий сезон. Полірування фар – це просте рішення, яке слід виконувати з періодичністю раз на 6 місяців, щоб фари залишалися чистими і яскраво світили.

Якщо ви хочете заощадити трохи грошей і виконати полірування фар самостійно. Нижче наведемо кроки, які вам доведеться виконати, використовуючі набір для поліровки фар авто Turtle Wax Headlight Lens Restorer. В цьому наборі представлені найважливіші компоненти для самостійного відновлення фар в домашніх умовах, без необхідності вкладати кошти в нові автомобільні фари.

Полірування фар з набором Turtle Wax Headlight Lens Restorer

Набір для відновлення фар Turtle Wax Headlight Lens Restorer містить у собі:

  • 2 прецизійні полірувальні колодки,
  • спрей-змазку,
  • освітлювальний склад для фар,
  • базове покриття,
  • серветка для герметизації пластику фар.

Щоб дізнатися легкий спосіб безпечного очищення і відновлення пластикових фар у домашніх умовах, скористайтеся нашим простим покроковим керівництвом.

Що викликає помутніння і пожовтіння фар?

Для економії виробничих витрат і підвищення безпеки в більшості сучасних автомобілів фари виготовляються з полікарбонатного пластику. Раніше, до початку 90-х років минулого століття, традиційно використовувалися скляні фари.

У процесі експлуатації пластикові оболонки фар піддаються зносу, внаслідок чого пошкоджується герметизуюча плівка. Поверхня фари через це з часом стає більш проникною. У разі тривалого пошкодження і впливу ультрафіолетових променів прозорість знижується, а знос проявляється у вигляді жовтої/тьмяної поверхні фари.

Як відновити фари автомобіля: очистити запітнілі та замутнілі

Підготовка фар

Для початку потрібно очистити фари. Для миття фар і задніх ліхтарів використовуйте пінну воду і зверніть увагу на стан фар, коли вони мокрі.
Якщо розсіювач виглядає більш прозорим у вологому стані, можна припустити, що після відновлення світло буде кращим, ніж у поточному стані. Набір для відновлення фар не усуває тріщини або запотівання всередині фари. Він тільки відновить стан запітнілого пластикового розсіювача.

Нанесення освітлювального складу

Після висихання пластику приступайте до роботи з освітлювальним складом для автомобільних фар. Нанесіть склад на м’яку тканину або рушник з мікрофібри. При сильному натиску пальцями нанесіть склад на пластик фари рухами вперед-назад протягом приблизно двох хвилин і обробіть всю поверхню фари.

Потім дайте складу висохнути і злегка відполіруйте його чистим рушником з мікрофібри. Якщо фара кришталево чиста, ви завершили процес очищення фари і можете наносити базове покриття для фари.

Як відновити фари з сильним окисленням?

Розпилення поліроля

У більшості випадків, якщо фара не стала прозорою після застосування поліроля Lens Clarifying Compound, необхідно виконати ще кілька кроків.

Нанесіть спрей-змазку на зелений полірувальний аплікатор і безпосередньо на фару. Почніть протирати фару з натиском рухами вперед-назад, поки не видалите окислення. Слідкуйте за тим, щоб пластик фари і полірувальний аплікатор були змащені спреєм-змазкою. Переверніть зелений полірувальний аплікатор на бік відтінку і протирайте у зворотному напрямку протягом 1 хвилини. Обов’язково змастіть фару і полірувальну подушечку спреєм-змазкою.

Продовжуйте полірувати поверхню

Візьміть другий полірувальний аплікатор і почніть терти пластик фари взад-вперед у протилежному напрямку з боку тилу протягом 1 хвилини. Переверніть другий аплікатор на фіолетовий бік і потріть у протилежному напрямку попереднім боком протягом 1 хвилини.

Висушіть пластик фари

Повністю висушіть фари за допомогою чистої тканини або рушника з мікрофібри. Нанесіть освітлювальний склад для фари і ретельно потріть її, поки вона не стане прозорою. Дайте складу висохнути до утворення димки, а потім відполіруйте чистою бавовняною тканиною.

Ущільнення базового покриття

Ви виконали всі кроки і готові до нанесення базового покриття для фари та серветки для герметизації фар.

Спочатку швидко покрийте обидві фари базовим покриттям Lens Base Coat Wipe. Щойно фари висохнуть, одразу ж протріть їх серветкою для герметизації фар, яка запобігатиме пожовтінню в майбутньому. Покриття затвердіє через 24 години.

Чи зробить цей комплект фари схожими на нові?

Якщо пластик фар дуже каламутний, розглядаємо цей стан як сильно окислений. Засіб для відновлення лінз фар Turtle Wax значно покращить прозорість фар.

Якщо фари мають мікротріщини або дуже сильно постраждала від атмосферних впливів, вони можуть не повернутися до свого початкового стану, однак, прозорість фар буде значно покращена.

Ущільнююча серветка для фар також заповнить дефекти поверхні і також поліпшить чіткість.

Резюме

Існує маса різних методів очищення пластикових фар, включаючи використання домашніх засобів. Однак спеціалізовані засоби, до яких належить Turtle Wax Headlight Lens Restorer, є одними з найкращих способів відновлення потьмянілих і пожовклих автомобільних фар. Також цей засіб здатний виконати довготривалий захист фар від пожовтіння в майбутньому.

Для найкращого ефекту ми настійно рекомендуємо підбирати метод нанесення залежно від ступеня окислення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Хороша аерозольна фарба в балончиках Previous post Хороша аерозольна фарба в балончиках: що потрібно знати?
Який iPhone вибрати в 2022 році? Next post Який iPhone вибрати в 2022 році?