Marshall Woburn II Огляд Bluetooth-огляд

Почнемо з того, що ми відзначаємо, що велика колонка Маршалла Воберна II притаманна великомасштабному звуку, що відповідає його вражаючим розмірам.

Marshall Acoustics – ідеальний вибір для музикантів, які нудьгують на сцені, коли ви не на неї, у цьому випадку колонки Маршалла будуть шокувати ваш світ. У його появі вони майже ідентичні стаціонарним підсилювачам британського виробника та з точки зору виконання, відповідають їм. Маршалл Воберн II – ідеальний вибір для музикантів, які нудно в центрі уваги. Від дев’яти стовпців у лінії Bluetooth Woburn II найбільша.

Випущений у 2018 році – через рік після виходу оригінальної моделі Woburn – ця міцна колонка найбільш схожа на підсилювач, тому не дивно, що це один з найгучніших динаміків Bluetooth, які сьогодні представлені на ринку сьогодні.

Що ще, крім влади, цей стовпчик може запропонувати?

У цій рецензії ми дамо вам повну інформацію про технічні характеристики та якість звуку Woburn II Bluetooth, а також пояснимо, чим вона відрізняється від оригінальної моделі Woburn.

Якщо вам потрібна альтернатива домашньому кінотеатру, почитайте про саундбар.

Bluetooth-колонка Marshall Woburn II

Дизайн

Колонка Woburn II Bluetooth має розміри 400x308x200 мм. У цьому вона не відрізняється від своєї попередниці. Колонка являє собою значний комплект. Як уже говорилося раніше, вона виглядає як сценічний підсилювач – поставте її на підлогу у вітальні, і у вас з’явиться бажання поставити на неї одну ногу.

Незважаючи на відповідність оригінальному Woburn за розмірами, ця модель навіть важча за попередницю (8,55 кг проти 7,9 кг). Справді, це одна з найважчих та найгучніших Bluetooth-колонок.

Однак це не повинно бути проблемою, оскільки колонка Bluetooth Woburn II не призначена для перенесення, як:

  • Динамік живлення отримує від мережі 220 В,
  • Вона не має ременя,
  • Він не захищений від поганої погоди.

У стовпці Bluetooth Woburn II має більшу частину класичних деталей, які ми очікували від підсилювачів та стовпців Маршалл, а саме:

  • Текстуроване вінілове покриття (пропонується чорним, білим або коричневим),
  • Латунна плита з травленим мотивом “1962” (рік основи Маршалла),
  • Назва бренду, намальована на решітці радіатора за допомогою вільного шрифту без помилок.

Що стосується панелі керування у верхній частині пристрою, він майже такий же, як і раніше, з вхідним роз’ємом 3,5 мм, а також регулятори об’єму, низькі та високі частоти.

Однак є кілька відмінностей. Кнопка SOURCE була передана на іншу сторону панелі, що має сенс, оскільки він знаходиться поруч із показниками, що вказують, з якого джерела в даний час приходить. Включення / вимкнення кліків у попередній моделі була замінена більш сучасним плавним вимикачем. Це розчаровує, оскільки попередня пропозиція була набагато приємнішою і здавалося більш підходящим для колонок з такою аналоговою спадщиною.

Характеристики

Як ви вже, напевно, зрозуміли, Marshall не дуже любить усілякі “дзвіночки та свистки”, тому якщо ви шукаєте колонку з дискотечними вогнями або голосовою активацією Alexa, то ви будете розчаровані.

Те, що робить стовпчик Woburn II Bluetooth, вона робить дуже добре. Як і її попередниця, вона оснащена двома однодюймовими твітерами та парою 5,25-дюймових сабвуферів. Проте цього разу останні живляться від двох 50-ватних підсилювачів класу D замість одного. В результаті ця 110-ватна колонка видає мозковитий шум в 110 дБ, що робить її другим найбільш оглушальним продуктом у списку найгучніших колонок після гучних SoundBoks (Gen. 3).

Відтворювати музику на колонці Marshall можна різними способами. Завдяки Bluetooth 5.0 та технології aptX на борту, ви можете підключити свій смарт-пристрій та насолоджуватися звуком без втрат без проводів на відстані до 10 метрів.

Bluetooth 5.0 у Woburn II Bluetooth

Багатохостова функціональність колонки означає, що ви можете одночасно сполучати два пристрої і перемикатися між ними за бажанням, що зручно, якщо ви живете в одному будинку.

Якщо ви волієте підключати джерела по-старому, просто підключіться до вищезгаданого 3,5-мм входу або RCA-роз’єму на задній панелі. Відсутність оптичного входу цього разу напевно розчарує деяких людей, але ми практично не використовували цю технологію останні кілька років, тому не дуже турбуємося.

Всі останні колонки в лінійці британського виробника працюють з програмою Marshall Bluetooth, і колонка Woburn II Bluetooth не є винятком. Програма дозволяє персоналізувати прослуховування, вибравши один з пресетів еквалайзера, а також відрегулюйте інтенсивність світлодіодних ламп на панелі керування (ні, це теж не хвилює).

Звук

Як експеримент із цим Bluetooth-голіафом ми сполучили наш телефон і відкрили програму Spotify. Вибравши “Greatest Hits” групи Queen, ми поставили “You’re My Best Friend” та натиснули кнопку “Play”. Ми часто знаходили, що дерев’яна конструкція корпусу колонок Marshall сприяє теплому, природному звучанню, тому ми не здивувалися, почувши акорди електричного піаніно Wurlitzer, що випливають із ґрат, як патока.

Враховуючи, що Woburn II – це такий звір, не дивно, що він впевнено справляється із нижніми частотами. Цьому сприяє наявність в апараті корпусу з бас-рефлектором та заднім портом. Це було особливо помітно в композиції Another One Bites The Dust, коли колонки з повним фатом відтворили задерикуватий приспів Джона Дікона.

Під час не зупиняйте мене, то універсальність стовпчика Bluetooth Woburn II починається по-справжньому блиск – стовпчика чиста і енергійно виконує опери переповнення Фредді ртуть. Навіть на високій гучності колонка майже справляється зі своїм завданням, зберігаючи лише слабкий натяк на погіршення звучання.

У міру того, як пісня наближалася до своєї захоплюючої кульмінації, було легко зрозуміти, чому Marshall був кращим вибором сценічних музикантів упродовж останніх шести десятиліть.

Відгуки Marshall Woburn II Bluetooth

Резюме

Виділяючись потужністю і продуктивністю рівною мірою, колонка Marshall Woburn II Bluetooth є однією з найкращих у своєму ціновому діапазоні. Як же шкода, що вона не портативна.

Переваги

  • Наголошує на легендарній естетиці Marshall;
  • Чудові властивості;
  • Висока гучність

Недоліки

Не призначена для перенесення. Якщо вам потрібна невелика колонка для перенесення, ознайомтеся з портативною колонкою для вітальні Tronsmart Studio.

P.S.: Альтернативні варіанти

Шукаєте потужну колону, з якої ви можете грати на відкритому повітрі? Потужніше, ніж SoundBoks (Gen 3), не буває. Побудований як цегла хазі, цей таран данської збірки забезпечує неймовірну гучність в 126 дБ і пропонує до 40 годин автономної роботи на додачу. Щоправда, коштує він недешево – у районі тисячі доларів.

Якщо ви шукаєте бюджетну акустичну систему, зверніть увагу на Anker Soundcore Rave. Ця портативна акустична система для вечірок забезпечує вражаючу гучність 105 дБ за 220 доларів США. А завдяки 24 годинам автономної роботи вона забезпечить вам танці вдень та вночі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Портативна колонка для вітальні Tronsmart Studio
Next post Представляємо недорогий ТВ Бокс T96Q Pro