Портативна колонка для вітальні Tronsmart Studio

Хто б міг подумати, що портативні колонки будуть створені як обладнання для вітальні! Саме так іде позиціонування бездротової колонки Tronsmart Studio.

Компанія Tronsmart – один з тих китайських брендів акустики, які вже понад вісім років уперто працюють над створенням свого успіху. У пропозиції компанії, як і раніше, найбільш значущими є бездротові навушники та колонки, і тут виробник не діє, адже вже протягом деякого часу ми можемо придбати два нові пристрої – навушники Onyx Apex і колонку Tronsmart Studio!

Tronsmart Studio: бездротові колонки входять до вітальні!

Я вперше зіткнувся з інформацією про нову модель під назвою Studio, ми думали, що вона трохи перебільшена – тому що вона здавалася дивно і неймовірною начинками студійного звуку в такий невеликий динамік Bluetooth. На щастя, перші фотографії показали, що саме Tronsmart мав на увазі, так назвавши найновіший пристрій.

Мабуть, що Studio означає, що стовпчик стане відмінним елементом дизайну інтер’єру у вашому будинку, і про це свідчить не тільки елегантний дизайн, але і вишуканий алюмінієвий корпус. Ця модель просто виглядає класично, трохи схожа на звичайні колонки!

І найкумедніше, що першою думкою було те, що стаціонарна бездротова колонка – це трохи дивно – але через деякий час спадає на думку, що багато людей шукають саме такий (маленький, простий у використанні, легкий у поєднанні) плеєр!

У минулому в наших будинках переважали маленькі радіоприймачі. Сьогодні, коли у смартфоні можна знайти такі сервіси, як You Tube, Tidal або всі радіостанції в інтернет-версії, колонки середнього розміру, такий як Studio, буде достатньо для прослуховування музики. Той факт, що нова модель має потенціал, свідчить про якість та її попередники, наприклад, tronsmart елемент t2 плюс.

особливості:

  • Технологія TuneConn для одночасного поєднання до 100 динаміків,
  • Технологія SoundPulse для насиченого об’ємного звучання,
    Підтримка SBC та AAC,
  • Можливість підключення Bluetooth 5.0,
  • спеціальний додаток з еквалайзером,
  • підтримка голосового помічника,
  • до 15 години автономної роботи на одній зарядці.

Розміри Studio становлять 206,5*70*58 мм, а вага – майже 1 кг. Усередині ви знайдете 4 пасивні радіатори, один низькочастотний і два високочастотні динаміки.

Цікавий факт: крім Bluetooth, ми можемо відтворювати музику з флеш-пам’яті (тут є роз’єм USB) та традиційного 3,5-мм гнізда Aux.

Ще одна приємна особливість пристрою – це ціна портативної колонки. Вона трохи більше 2000 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Прошивка RC V0.4.2 для сім’ї Ugoos
Next post Marshall Woburn II Огляд Bluetooth-огляд