Огляд Bose SoundLink Micro

Мініатюрна Bluetooth-колонка Bose, яка легко поміщається в стала доступнішою, ніж будь-коли. Bose SoundLink Micro дійсно є невеликим розміром – на практиці це означає жертву якості звуку, точніше, звучання басів. Чи так це? Про це у нашій статті.

SoundLink Micro від Bose, найменша і недорога Bluetooth-модель компанії вартістю 100 доларів прагне кинути виклик умовностям про маленькі колонки. Здебільшого їй це вдається.

Резюме спочатку

Переваги

Bose SoundLink Micro – це кишенькова Bluetooth колонка, яка здатна грати голосніше і відтворювати більш насичений і гучний звук, ніж конкуруючі мікро бездротові колонки. Вона:

 • повністю водонепроникна,
 • має вбудований мікрофон для гучного зв’язку,
 • оснащена ремінцем для кріплення колонки до сумки або інших предметів.

Недоліки

Час автономної роботи дуже середній. Більш потужні портативні колонки забезпечать аналогічний чи кращий звук за ті самі гроші чи навіть менше.

Підсумок

Добре зроблено і зручно для подорожей стовпчики Bose Soundlink Micro, мабуть, найкращий звук у своєму класі невеликих стовпців.

Основне

За останні тижні ціна на SoundLink Micro у США знизилася на 10 доларів США. Це не надто велике зниження ціни – ви все ще платите бонус за ім’я Bose та портативність цієї колонки. Але безперечно такий рух йде у правильному напрямку. Нещодавно Bose також знизила ціну на бездротові навушники SoundSport Free.

SoundLink Micro випускається у трьох колірних варіантах:

 • чорному,
 • північно-синьому,
 • яскраво-жовтогарячим

Колонка сертифікована за стандартом IPX7, що означає, що вона повністю водонепроникна і може повністю занурений у воду.

Незважаючи на те, що пристрій невеликий, він має невелику вагу – 290 грам. У ньому є вбудований спікерфон для здійснення дзвінків.

Враження від Bose SoundLink Micro

Взагалі, я був вражений колоною збірної якості, мені сподобався вбудований гнучкий каучуковий ремінець, який можна використовувати для монтування стовпця до сумки або щось інше, включаючи кермо велосипедом. У той же час на нижній стороні стовпця є басовий порт, і він призначений для розміщення на рівній поверхні, щоб максимально збільшити відтворення низькочастотного відтворення.

Поруч із портом Micro-USB для заряджання існує індикатор часу роботи акумулятора, динамік має регулятори гучності, а також багатофункціональна кнопка для керування відтворенням. Термін служби акумулятора становить 6 годин, що є досить стандартним для стовпців цього типу.

У моїх тестах колонка підтримувала надійне з’єднання Bluetooth, і ви можете підключити його до інших стовпців Soundlink Bose, використовуючи програму Bose Connect.

Що стосується звуку, я найбільше вразив більшу частину басу, цей стовпець здатний видавати за його розмір. Вона не має якості звуку більших і дорогих динаміків Bluetooth Bluetooth, включаючи SoundLink Mini 2. Але з точки зору низьких частот, він забезпечує значно більше бас і об’єм, ніж кліп 2 від JBL та інших кишенькових динаміків.

Хоча якість звуку має перевершити очікування більшості людей, я не хочу надто сильно обнадіювати їх. При прослуховуванні одного з наших вимогливих, насичених басами тестових треків, 3WW від alt-J, колонка трохи спотворювала звук, і, як і багато інших маленьких бездротових колонок, звучання колонки не зовсім стабільне. З одними треками вона звучить досить добре, з іншими – не дуже.

Мені не здалося, що вона перевершує більші колонки аналогічної ціни, такі як JBL Flip 4 або Bose SoundLink Color II, які трохи дорожчі. Тим не менш, вона не сильно поступається за звучанням і набагато менше і її легше носити із собою. Так що якщо вам потрібна максимальна портативність, то ця колонка одна з кращих мініатюрних бездротових колонок, що існують на сьогоднішній день.

Ось основні характеристики SoundLink Micro, згідно з даними Bose.

 • розмір: 38*95*95 мм;
 • вага: 290 г,
 • Термін служби акумулятора: 6 годин,
 • Рейтинг IPX: IPX7 (водонепроникність та здатність витримувати більше, ніж на увазі),
 • Зарядний пристрій: Micro-USB.
 • Кольори: чорний, північний синій і яскравий помаранчевий
https: // netgate.Київ.UA / Akustika / 5574-Obzor-Breetooth-Kolonki-Bose-SoundLink-Flex /

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Android TV 12 тепер офіційно Previous post Android TV 12 тепер офіційно
Next post Xiaomi TV Stick 4K з Android TV перетворить будь-який телевізор на ультрасучасний смарт-телевізор