Android TV 12 тепер офіційно

Android TV 12 тепер офіційно

Android TV 12 став офіційним – нарешті з інтерфейсом у 4K. Що ще змінилося?

Компанія Google офіційно оголосила про випуск Android TV 12 – нової операційної системи для телевізорів Smart TV та телевізійних приставок на Андроїд. Що саме зміниться і які нові функції можуть розраховувати користувачі? Давайте перевіримо!

Android 12 представляє багато цікаво. Нова версія Android TV, підтримка всіх важливих стандартів, буде доступна на нових телефонах сімейства Google Pixel і з’явиться у продажу найближчим часом для більшої кількості пристроїв партнерів компанії з Маунтін Вью. Наприклад, Samsung i Oppo. А що щодо версії для телевізорів? Вона вже з’явилася.

Що нового в Android 12 на Smart TV?

Як і у випадку зі смартфонами, які все ще чекають оновлення, пройде деякий час, перш ніж Android 12 досягне поточних телевізорів на ринку. А ось нові моделі під керуванням останньої ітерації Android TV будуть поставлятися прямо з коробки. Тим не менш, Google вже розкрив, чого ми можемо очікувати від нової версії.

  • Google покращив відтворення мультимедіа, у тому числі для запобігання кадруванню зображення при зміні частоти оновлення.
  • розробники Android TV 12 також покращили підтримку HDMI та декодерів.
  • існує також сертифікований API для виявлення
  • додано наступні нововведення – покращені механізми відтворення мультимедіа, покращився режим HDR та формат об’ємний звук.

У інтерфейсі Android TV 12 нарешті з’явилася підтримка дозволу 4K.

Крім того, в Android TV 12 можна буде розмивати фон у вікнах додатків, а в налаштуваннях доступності з’явиться опція зміни розміру відображуваних букв. Крім того, значки вказуватимуть користувачам, що програмне забезпечення використовує мікрофон або камеру, які ви зможете апаратно вимкнути. Також буде реалізовано підтримку HDMI CEC 2.0 та тюнер HAL 1.1 з підтримкою DTMB.

Поки Android TV 12 може бути протестований розробниками, які працюють над програмами для Smart TV та ТВ-приставок. На сторінках допомога від Google’a з’явилося керівництво, яке пояснює, як завантажити та встановити системний образ Android TV/Google TV для перевірки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Найкращі Міні та Мікро Bluetooth-колонки 2021 року
Next post Огляд Bose SoundLink Micro