Xiaomi TV Stick 4K з Android TV перетворить будь-який телевізор на ультрасучасний смарт-телевізор

Read Time:2 Minute, 15 Second

Нова приставка до телевізора від Xiaomi, TV Stick 4K, пропонує практично все, про що тільки можна подумати. Найновіша версія Android TV, підтримка всіх важливих стандартів – HDR із Dolby Vision, звук із Dolby Atmos і навіть більше.

Xiaomi TV Stick 4K стане продуктом, який конкурує з Chromecast від Google TV. І в нього є все, що потрібне для цього. Визнано, що він працює під керуванням Android TV 11 без накладання Google TV – на відміну від свого конкурента – але це не обов’язково є недоліком. Більше того, у приставки від Xiaomi немає причин сорому всіх інших техніків. Він підтримує роздільну здатність 4K, HDR з Dolby Vision, звук із Dolby Atmos, а також кодек AV1.

Xiaomi TV Stick 4K – що він може зробити?

Напевно, простіше перерахувати, що він не може зробити. Через свої розміри та бажання зберегти низьке енергоспоживання (і, імовірно, нижчу ціну) Xiaomi TV Stick 4K пропонує дуже простий графічний процесор. Його з успіхом вистачить для ефективного декодування потоків у 4K з HDR, але очікувати від нього ефективної підтримки 3D-ігор точно не варто – навіть мобільні, розроблені для Android.

Xiaomi TV Stick 4K, крім стандартів Dolby та кодека AV1, також підтримує майже всі інші важливі протоколи, формати та стандарти. Він навіть може без проблем обробляти аудіо у форматі DTS-HD, що зустрічається нечасто – хоча, на жаль, немає підтримки DTS:X, який є найпередовішим форматом DTS.

Бездротове підключення до Xiaomi TV Stick 4K може бути реалізовано через Bluetooth 5.0, а також Wi-Fi. Розміри пристрою становлять 106,8*29,4*15,4 мм. Буде доступний лише у чорному кольорі. У комплект входить пульт дистанційного керування.

Ціна, на жаль, поки що не відома, як і дата, коли пристрій надійде у продаж в Україні. Проте, враховуючи попередню цінову політику Xiaomi, ціна на TV Stick 4K має бути дуже привабливою.

Похожие статьи

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Залишити відповідь

Previous post Огляд Bose SoundLink Micro
Bose SoundSport Next post Bose SoundSport Безкоштовний огляд навушників