Xiaomi TV Stick 4K з Android TV перетворить будь-який телевізор на ультрасучасний смарт-телевізор

Нова телевізійна приставка Xiaomi TV Stick 4K пропонує практично все, про що тільки можна подумати. Остання версія Android TV, підтримка всіх важливих стандартів – HDR з Dolby Vision, звук Dolby Atmos та інше.

Нова телевізійна приставка Xiaomi TV Stick 4K пропонує практично все, про що тільки можна подумати. Остання версія Android TV, підтримка всіх важливих стандартів – HDR з Dolby Vision, звук Dolby Atmos та інше.

Xiaomi TV Stick 4K стане продуктом, який складе конкуренцію Chromecast від Google TV. І вона має для цього все необхідне. Щоправда, на відміну від конкурента, приставка використовує Android TV 11 без додатку для накладання Google TV, але це не обов’язково є недоліком. Більше того, приставка Xiaomi не має жодних підстав ганьбити інші технічні пристрої. Вона підтримує:

  • роздільну здатність 4K,
  • HDR з підтримкою Dolby Vision,
  • аудіо Dolby Atmos та кодек AV1.

Xiaomi TV Stick 4K – що він може зробити?

Напевно, простіше перерахувати, чого вона не може. З огляду на свої розміри і намагання зберегти низьке енергоспоживання (і, можливо, більш низьку ціну), Xiaomi TV Stick 4K пропонує дуже простий графічний процесор. Його з успіхом вистачить для ефективного декодування 4K-потоків з HDR, але не варто очікувати від нього ефективної підтримки 3D-ігор – навіть мобільних ігор, розроблених для Android.

Xiaomi TV Stick 4K, крім стандартів Dolby та кодека AV1, також підтримує майже всі інші важливі протоколи, формати та стандарти. Вона навіть може без проблем обробляти аудіо у форматі DTS-HD, що зустрічається нечасто. Хоча, на жаль, немає підтримки DTS:X, який є найпередовішим форматом DTS.

Бездротове підключення до Xiaomi TV Stick 4K може бути реалізовано через Bluetooth 5.0, а також Wi-Fi. Розміри пристрою становлять 106,8*29,4*15,4 мм. Буде доступний лише у чорному кольорі. У комплект входить пульт дистанційного керування.

Ціна, на жаль, поки що не відома, як і дата, коли пристрій надійде у продаж в Україні. Проте, враховуючи попередню цінову політику компанії, ціна на Xiaomi TV Stick 4K має бути дуже привабливою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Огляд Bose SoundLink Micro
Bose SoundSport Next post Bose SoundSport Безкоштовний огляд навушників