Проблеми з прошивкою Android приставок на ПК із Windows 10

Проблеми з прошивкою Android приставок на ПК із Windows 10

У Вас проблеми із прошивкою приставки на Android на комп’ютері або ноутбуку з Windows 10? Ймовірно, багато хто стикався з такою проблемою після останнього оновлення Windows.

Проблеми виникають через те, що комп’ютер не бачить ТВ-приставку, точніше, відсутній драйвер для цього пристрою. У деяких випадках, з консолями на бомлозі, проблема може бути вирішена, перевстановлюючи інструмент запису USB на новій версії, яка оновить водія. Але є варіанти, коли водії повинні бути встановлені вручну. До речі, ця проблема також стосується прошивки мобільних телефонів та планшетів.

У деяких випадках встановлення драйверів може призвести до того, що USB-порти стануть нестабільними або більше не перестають працювати. У той же час проблеми з USB-портами після прошивки на комп’ютері Android-телевізійні консолі не можуть з’являтися негайно, але через деякий час. Щоб уникнути проблем, краще змінити прошивку на комп’ютері з Windows 7 або 8.один.

USB-порти перестали працювати. Що робити?

Може бути така ситуація, коли після перезавантаження комп’ютера миша та інші периферійні пристрої, підключені до комп’ютера через USB, перестали працювати, і ви нічого не можете зробити. У цьому випадку ви можете швидко вирішити проблему, не звертаючись до сервісного центру:

  1. Перш за все, перевірте, чи є PS / 2 у вашому комп’ютері.
  2. Якщо це так, то вам потрібно вимкнути комп’ютер з мережі та підключити мишку до нього за допомогою роз’єму PS / 2, ви можете залишитися такими з старих ПК.
  3. Далі потрібно відновити систему з останньої контрольної точки.

Після відновлення портів USB буде працювати без помилок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

бездротові навушники Previous post На що звернути увагу при покупці бездротових навушників
Огляд Bluetooth-колонки Bose SoundLink Flex Next post Огляд та тест Bose SoundLink Flex