Недорогі легкі напіввкладиші Redmi Buds 3

Redmi Buds 3 – це недорогі навушники типу semi-in-ear з дизайном, як завжди, натхненним Apple AirPods. Навушники виділяються за вагою – 4,5 грами кожного навушника.

Навушники Redmi Buds 3 оснащені підтримкою Bluetooth 5.2 та системою шумоподавлення cVc від Qualcomm для дзвінків. Ця модель є дешевшою альтернативою Xiaomi Redmi Buds 3 Pro.

Навушники Redmi Buds 3 – гарний варіант серед напіввставних навушників-брелоків, добре підійдуть як недорогий подарунок.

Характеристика Redmi Buds 3

Характеристики

Redmi Buds 3 оснащені двоядерним процесором Qualcomm QCC3040 SoC з низьким енергоспоживанням та підтримкою Bluetooth 5.2. Цей Qualcomm включає підтримку aptX Adaptive для аудіо без втрати якості та низьку затримку (95 мс) для супроводу своїх динаміків діаметром 12 мм.

Конструкція цих Redmi включає захист IP54, який захищає їх від поту та пилу.

Керування цими навушниками здійснюється за допомогою кнопки, і в залежності від типу натискання можна виконувати різні функції.

Що стосується автономії, акумулятор вбудований у навушниках, що дозволяє відтворювати музику до 5 годин автономно, і якщо ми використовуємо акумулятор у випадку, то достатньо близько 20 годин.

У корпусі є роз’єм USB Type-C, сумісний із швидкою зарядкою, а його підключення до пристроїв із MIUI гранично просто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Прості поради щодо вибору бездротових навушників
Next post Soc Rockchip RK3566 та RK3568