останній витвір компанії Citroën

Автономний чотириколісний скейтборд? Це останній витвір компанії Citroën

Citroën представила свій автономний автомобіль на виставці CES 2022

Citroën Skate – головна пам’ятка стенду французького бренду на найбільшій у світі виставці електроніки та нових технологій CES 2022, що проходитиме з 5 по 8 січня у Лас-Вегасі.

У рамках своєї програми автономна мобільність, французький виробник представив чотириколісний концепт-машину в США, що виглядає більше схоже на… Електричний скейтборд, а не високотехнологічний засіб пересування.

Тому не випадково назва цього повністю автономного автомобіля підкреслює його маневреність, яка буде корисною у типово міських умовах.

Скейт повинен дозволяти людям спілкуватися один з одним, щоб служити жителям агломерацій як загальний, екологічний та безпечний засіб пересування з пункту А до пункту Б.

Citro без викидівën Skate підкреслює технологічний потенціал та інноваційну міць французької компанії щодо поточних та майбутніх проблем мобільності.

Другий автомобіль, що вже вимагає водія, який був представлений французами у Лас-Вегасі, – це двомісний Citroën Ami тільки з візуально покращеною версією My Ami Pop.

Завдяки своїм компактним розмірам Ami з нульовим рівнем викидів легко їздити та паркуватися у міських джунглях, а зарядка від побутової розетки 22 В займає не більше трьох годин.

Співробітники відділу маркетингу компанії Citroëвони вихваляються, що інтерес до їх 2-місного електрика перевершив їх найсміливіші очікування. З моменту запуску Ami в Європі було розміщено понад 14 000 замовлень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ми були на найбільшій у світі виставці електроніки Previous post Підземні таксі, перекладачі та електронні сміттєві ящики. Ми були на найбільшій у світі виставці електроніки
Next post LG вивела свої новітні продукти на метавсесвіт