Як зробити скріншоти на Android TV Box

Зробіть знімок екрана на смартфоні Android або планшет не буде працювати. Майже всі власники мобільного гаджета роблять такі дії щодня. Немає нічого незвичайного. А ось як зробити скріншот на Android приставці?

Багато залежить від бренду та моделі Android телевізора. Деякі з них підходять для функцій, а інші наполягають на тому, що ми трохи складніше. Але якщо я просто хочу зробити простий знімок екрана?

5 різних способів зробити знімок екрана на Android TV Box

Що все простіше, ми будемо аналізувати 5 різних методів, з якими ви можете зробити скріншоти на телевізорі Android. Подивіться та виберіть той, який найкраще працює на вашому пристрої.

Спосіб 1: Використовуйте пульт дистанційного керування

Зазвичай, коли ми робимо екран на своєму мобільному телефоні, ми робимо це, натиснувши кнопки живлення та зменшити гучність. Гаджет розпізнає комбінацію та автоматично робить екран знімаючи зображення на екрані.

Те ж саме трюк працює на багатьох телевізорах та консолях Android, представлених на ринку. Все, що нам потрібно зробити, це взяти пульт дистанційного керування пристроєм та натиснути кнопку увімкнення + зменшення гучності. Якщо ми побачимо, що анімація захоплення відображається на екрані телевізора, це ознака того, що скріншот був зроблений.

Спосіб 2: Скріншот з використанням вбудованих функцій

Деякі телевізійні моделі Android мають вбудовану функцію створення екрана. Для цього ми повинні тримати кнопку “Домашня”, поки я не побачу спливаюче вікно.

У меню, який з’явиться, ми побачимо знімок екрана напис (англійською мовою). Якщо ми виберемо цей параметр, система зробить знімок екрана, і ми зможемо зберегти зображення у внутрішній пам’яті або поділитися ним.

Метод 3: Офіційний пульт дистанційного керування

Багато телевізійних коробки поставляються стандартними за допомогою власного пульта дистанційного керування. Ці типи додатків зазвичай мають вбудований інструмент захоплення екрану.

Наприклад, на Xiaomi Mi TV Box можна використовувати пульт дистанційного керування Mi, щоб робити скріншоти та зберігати їх прямо на мобільний телефон.

Метод 4: Скріншот для відпочинку третіх сторін

Не всі телевізійні ящики мають свій власний додаток дистанційного керування. Особливо якщо у нас є китайський телевізійний бокс з маловідомий бренд. Cetusplay приходить до порятунку. По суті, це програма, яка дозволяє нам керувати нашим телевізором Android прямо з нашого мобільного телефону. На щастя, це також дозволяє скріншоти.

Застосування для скріншотів CetUSPlay

Щоб використовувати CetUSPlay, потрібно спочатку встановити його на мобільному телефоні та телевізійному вікні Android.

  1. Відкрийте програму на телевізорі та дайте йому необхідні дозволи під час запуску.
  2. Запустіть програму мобільного та синхронізація з телевізором. Важливо, щоб обидва пристрої підключені до однієї мережі Wi-Fi. Якщо все йде добре, ми зможемо керувати телевізором з мобільного телефону.
  3. Щоб зробити скріншоти, ми повинні спочатку увімкнути USB налагодження. Для цього перейдіть до «Налаштування -> Про програму“І натисніть 7 разів поспіль за номером”Монтаж “.
  4. Ми побачимо повідомлення на екрані, що режим розробника активовано. Нарешті, перейдіть до “Налаштування -> Параметри розвитку“(“Параметри Розробник “) і увімкніть налагодження USB.

У цьому випадку все готово до створення скріншотів. Відкрийте програму CetusPlay, натисніть кнопку Меню у верхньому лівому куті та виберіть “Знімок екрану“.

Для цього та багатьох інших причин це один з цих важливих програм для Android телевізора, який повинен спробувати кожен.

Метод 5. Використовуйте кнопку, щоб відповідати кнопкою

Чи знаєте ви, що ми можемо переконфігурувати фізичні кнопки на нашому мобільному телефоні, щоб відкрити програми або виконувати певні дії? Для цього нам потрібна кнопка програми Mapper. На щастя, інструмент доступний для Android телевізора.

За допомогою Button Mapper ми можемо змінити функцію однієї з кнопок на пульті дистанційного керування TV Box, щоб робити знімки екрану.

  1. Завантажте та встановіть кнопку Mapper на телевізорі Android.
  2. Призначте функцію “Скріншот” або знімок екрана з певною кнопкою на панелі пульта дистанційного керування.
  3. Заява навіть дозволяє призначити функцію подвійного або довгого преса. Виберіть той, який ви найбільш підходить для повсякденного життя.

Якщо у нас є доведена якість телевізійного вікна Android, наприклад Mecool KM9 Pro або Beelink GT-King, цілком імовірно, що будь-який з 5 згаданих методів підходить. Інша справа, якщо ви маєте безіменну китайську телевізійну коробку коштує менше 30 доларів. У цьому випадку ви, швидше за все, доведеться вибрати останні 2 способи, згадані в цьому огляді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Бездротові навушники Tronsmart Encore Hydra
Next post JBL Endurance PEAK – невеликий огляд Bluetooth навушників