JBL Endurance PEAK – невеликий огляд Bluetooth навушників

На нашому сайті ми регулярно розглядаємо бездротові навушники. Нещодавно був огляд Tronsmart Encore Hydra і Tronsmart Encore S4, перед цим ми розбирали Tronsmart Encore Spunky Buds, а нещодавно анонсували вихід Oppo Enco W11 Premium. А зараз настав час придивитися до моделі Endurance PEAK від JBL. 

За заявами виробника, ця модель призначена для людей, які ведуть активний спосіб життя. Endurance PEAK має водонепроникний корпус, тривалий час автономної роботи – все те, що потрібне для занять спортом.

Характеристики

У комплект поставки разом із навушниками в зарядному кейсі йдуть:

  • 3 комплекти амбушюр та упорів для комфортної посадки,
  • короткий кабель MicroUSB. 

Час зарядки складає близько 2 годин, а час роботи із зарядним кейсом складає близько 28 годин прослуховування музики.

Характеристики JBL Endurance PEAK

Дизайн та ергономіка

Навушники мають внутрішньоканальну конструкцію з насадкою-вкладишем із гнучким оголов’ям. Це технологія PowerHook, яка також відповідає за швидке увімкнення та вимкнення навушників. Відхилення гнучкого гачка призводить до включення трубки та її готовності до використання, аналогічно, відразу після її зняття трубка вимикається.

Модель Endurance Peak – це маленькі та стрункі навушники, які зручно поміщаються у вухах. У комплект входять 3 види амбушюр та упорів для комфортної посадки, тому кожен знайде щось для себе. 

Зазначимо, що спочатку виникли деякі проблеми в експлуатації. Але з часом навушники стали настільки зручними, що я іноді забуваєш, що вони розташувалися на вухах.

Зарядний кейс

Виробник надає зарядний кейс для заряджання та зберігання навушників. Тому він виступає як павербанк, який заряджає навушники, коли вони не використовуються. 

Кейс JBL Endurance Peak

Справа має досить вражаючі розміри. Це може відчувати в кишенькових кишенях, це товстий гаманець або пачки серветок. 

Ми завжди можемо покласти його в рюкзак. 4 Доступно на діодному тілі повідомляють про рівень заряду корпусу та навушників.

Термін служби акумулятора

Є багато бездротових навушників з різною батареєю. Модель, яку ми розглядаємо, забезпечує до 4 годин безперервного прослуховування музики та до 28 годин при використанні корпусу заряджання. 

Крім того, у нас є можливість використовувати лише одну трубку, а інший наразі стягується, і ми також можемо почекати деякий час, тому що навіть 10 хвилин зарядки дозволять слухати навушники ще годину. 

Так багато в теорії, на практиці, все може бути іншим. 

І оскільки я не хочу, щоб висушити вашу улюблену музику на шляху до роботи, навушники постійно перезаряджаються. Таким чином, при прослуховуванні кожного дня близько 90 хвилин, випадок стягується один раз на 2 тижні. 

Водонепроникний корпус

Виробник гарантує, що корпус класу IPX7 дозволяє використовувати навушники в будь-яких спортивних та погодних умовах. Досі тестували модель тільки при тривалих прогулянках та бігу. Кілька разів навушники потрапляли під дощ – жодних проблем не було помічено. Виробник запевняє, що навіть коротке занурення під воду не зашкодить навушникам. Приводу не вірити JBL немає.

Управління

Основний навушник для використання та контролю – одягнений на праве вухо. Тому, якщо з якоїсь причини ми хочемо використовувати лише одну трубку, навушник має бути правим. 

Він відповідає за відповіді на дзвінки, зупинку або зміну треків та регулювання гучності. Це графічно позначено також на корпусі або на самих навушниках. Кнопки на навушниках тактильні.

Якість звуку

Що стосується цієї моделі, то якість звуку дуже хороша. Це також стосується як високих, так і з низькими частотами. 

Достатньо шуму достатньо. Звук чистий, бас ясно. 

Хоча, звичайно, вам потрібно порівняти цю модель з іншими в цьому ціновому діапазоні. 

Мікрофон під час телефонних дзвінків залишає бажати кращого, але ми не можемо мати все. 

Але зарядний кабель є найбільшим недоліком цього комплекту: це просто жахливо.

Ціна

Пік JBL витривалість не є новою моделлю на ринку, наразі навушники можуть бути придбані за ціною близько $ 100.

Підводячи підсумок

Навушники обґрунтовані очікування, комфортно оселилися в вухах, одночасно забезпечуючи зручність у експлуатації. Мають інтуїтивно зрозумілий і легко пам’ятний контроль.

Акумулятор у випадку заряджання дозволяє вам не думати про частину заряду. Хоча корпус заряджання має значні розміри, а сам зарядний кабель буде складніше.

Високоякісні навушники перекриваються досить великою ціною, яка в кінцевому підсумку виливається в задовільний бал JBL витривалості пік.    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Як зробити скріншоти на Android TV Box
IPTV пірати в Європі Next post IPTV пірати в Європі