IPTV пірати в Європі

IPTV пірати в Європі

Все, що потрібно знати про ці суперечливі Android TV приставки.

В Європі ви знайдете багато оголошень і навіть ринки для IPTV-приставок. Це приставка, яка підключається до телевізора і іноді дозволяє приймати кілька платних каналів без оплати та щомісячної абонентської плати.

“Продається IPTV приставка, 4000 каналів, всі футбольні матчі та послуги відео на замовлення, 60 євро, потім 45 євро на рік”: сайти оголошень починають підхоплювати пропозиції такого типу, рідко легальні. IPTV-бокси все більше присутні в євро, поки вони не продаються на ринках.

Спочатку з’явилися класичні приставки Android TV, які підключаються до екрану через роз’єм HDMI і виходять в онлайн через Ethernet-кабель або Wi-Fi. Внутрішня пам’ять, встановлена з програмним забезпеченням, може зчитувати потоки, які об’єднують кілька телевізійних каналів, найчастіше платного телебачення, а також послуги відео на замовлення. Вартість IPTV-приставок становить близько 60 євро. Абонентська плата за доступ до програм становить 60/80 євро на рік. Це приваблювало багатьох, адже таку суму потрібно було розміщувати щомісяця в офіційних провайдерів.

Інші постачальники не пропонують попередньо налаштованих приставок, але дозволяють придбати посилання для входу в додаток на вашому iPhone, iPad або пристрої Android для доступу до списку каналів, знову ж таки теоретично за окрему плату. Однак, як перший, так і другий випадки не вплинули на доходи правовласників.

Принципи діяльності IPTV у Франції

Досі це явище було відносно недоторканим. Однак, з сегментацією прав на трансляцію футбольних подій, які вимагають множинної підписки, та успіхом VOD-пропозицій, таких як Netflix, нелегальне IPTV поступово починає набирати обертів.

Завдяки своїй універсальності, без необхідності створювати кілька облікових записів для різних сервісів, це іноді парадоксально простіше, ніж юридичні рішення.

У зв’язку з цим видається вкрай важливим, щоб офіційні платформи ще більше працювали над простотою використання, а також над об’єднанням декількох послуг за цінами, які можуть дозволити собі якомога більше людей.

Чим ми ризикуємо?

Використання IPTV у Франції підпадає під дію закону про контрафакт, який передбачає покарання до 3 років позбавлення волі та штраф у розмірі 300 000 євро.

Ризик також присутній з точки зору безпеки за трьома основними пунктами. Це оплата через сервіс кредитної картки, яка може бути незаконною, і передача Ваших банківських реквізитів людям, про яких ми нічого не знаємо (з ризиком повторного використання або продажу цих цінних даних).

Крім того, підключення ящика до домашньої мережі – справа далеко не тривіальна, він може містити шкідливе програмне забезпечення або служити шлюзом для виконання віддалених дій.

Нарешті, під час реєстрації деякі поля просять ввести особисті дані, такі як обліковий запис Twitter, Facebook або Google, без жодних гарантій обробки цих конфіденційних даних.

Не так давно в новинах з’явилися повідомлення про появу масштабної мережі IPTV по всій Європі. Під час цієї операції були вимкнені сервери, що призвело до можливого переривання клієнтських потоків.

Тому, хоча купити IPTV приставку в Європі може здатися на перший погляд простим і привабливим, в реальності це далеко не тривіальна справа. Наслідки яких можуть обчислюватися чималими сумами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post JBL Endurance PEAK – невеликий огляд Bluetooth навушників
Next post Patriot Viper V380 – Грати новий рівень