Patriot Viper V380 – Грати новий рівень

Гра Навушники – це не тільки стиль та світлодіодний підсвічування, це також комфорт, якість звуку, а також додаткові параметри, які зроблять приємне проведення часу для CS або Fortnite. Серед таких опцій – активний шумоподавлювач, об’ємний звук.1 або програмне забезпечення, що дозволяє отримати від навушників ще більше.

Сформувати думку про навушники Patriot Viper V380 можна вже з перших вражень. Це чудові навушники вартістю приблизно 2300 грн., підійдуть для будь-якого плеєра.

Зручність в експлуатації

Про дизайн та конструкційні напрацювання думка, отримана при першому враженні, анітрохи не змінилася за час експлуатації.

На Patriot Viper V380 не з’явилося подряпин незважаючи на щоденну експлуатацію, шкіряні вставки виглядають як нові, не видають небажаних шумів.

Висока якість навушників – це не тільки відчуття першого дня, але й факт, підтверджений наступними днями та тижнями використання.

Підтверджено зручність носіння їх навіть протягом цілого дня, проведеного в онлайн-іграх. Навушники дозволяє навушникам залишатися на місці навіть з рухами голови, а товсті та м’ясисті чашки навушників, що поширюють зусилля до великої площі. Такий комплект гарантує одночасно стабільність та комфорт.

Звук

Почнемо з стереозвуку, який може відчувати будь-які, навіть користувачі MacOS, які не отримували драйверів та патріотських додатків. Що ми чуємо в перший момент і залишаючись до кінця, дуже сильні низькі тони. Під час гри в світі танків або фарш, сильні баси з просторовим звуком дозволять вам зануритися в ландшафт, повний вибухів і транспортних засобів. Навіть запуск NFS був приємним заняттям. Менше і менш вимогливий звук гри, таких як FIFA, вимагатиме параметрів еквалайзера у програмі, оскільки низький рівень потужності може перешкоджати.

Те ж саме стосується музики та його абсолютно неприродного звучання, що доводить, що це не їхня спеціалізація. Однак тестові випробування підтверджують, що навушники відтворюють звук у всьому діапазоні слуху. Patriot Viper V380 може йти дуже низький, до межі слуху, а також верхньої частоти, що закінчується 20 кГц.

Звук 7.1 у навушниках

Xear 3D або 7.1-канальний об’ємний звук через програмне забезпечення доступні лише для Windows. Тільки через спеціальний додаток ми можемо включити цю та багато інших функцій. Саме заради цієї функції і варто купувати ці навушники. Об’ємний звук дозволяє з достатньою точністю чути, звідки виходить звук. Якщо противник наближається до вас, ви почуєте його кроки у правильному напрямку, якщо гра підтримує таку кількість каналів. Не думаю, що мені потрібно пояснювати, як змінюється об’ємний звук. Це не тільки дає нам перевагу в локалізації після прослуховування, але також дозволяє нам повністю поринути у гру. Можливо, він не такий точний, як набір з 7 динаміків навколо нас, але він напрочуд хороший у тому, як він працює. Дивно, що об’ємний звук завжди може бути з нами навіть коли граємо на ноутбуці без багатоканальної карти. Ми підключаємо USB навушники з вашою власною карткою.

Висновок

Що відрізняє Patriot Viper V380 від інших ігрових навушників? 

Звичайно ж це додаток, через який можна керувати навушниками. У додатку є безліч опцій, в яких можна налаштовувати підсвічування (колір і те, як він «рухається»), ми можемо налаштувати еквалайзер з десятьма піддіапазонами, включити цифрове шумозаглушення чутного голосу і активне шумозаглушення звуку, що уловлюється нашим мікрофоном. 

Крім того, у нас є можливість включити об’ємний програмний звук, про який написано вище. Програма проста і зручна, але шкода, що вона працює тільки під Windows. У MacOS ми повинні задовольнятися стереозвуком без жодних надмірностей.

Patriot Viper V380 – чудові навушники. Можливо, вони не універсальні і не дуже підходять для прослуховування музики, але на них можна відмінно грати і вони точно коштують 2300 грн. Така покупка точно дозволить вам перейти на інший рівень задоволення геймплея.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

IPTV пірати в Європі Previous post IPTV пірати в Європі
Next post Саундбар – альтернатива домашньому кінотеатру