Смарт-телевізори в 2022 році

Смарт-телевізори в 2022 році

Більшість сучасних телевізорів підтримують сучасні платформи Smart TV. Ця технологія дозволяє отримати доступ до найпопулярніших потокових сервісів, а також інших сучасних мультимедійних функцій на екрані телевізора через Інтернет. Однак, стрімкий розвиток технологій та вихід нових додатків впливає на швидке моральне старіння телевізорів. Як наслідок, деякі привабливі функції вже не можуть підтримуватися телевізором, якому два-три роки. Тому значний інтерес викликає супутній мультимедійний засіб – телевізійна приставка з функціоналом Smart TV. Невеликі Android-пристрої здатні перетворити навіть старий телевізійний екран на “розумний”.

Приставки Smart TV – це звичайні мікрокомп’ютери з підібраним програмним забезпеченням. Це відкритий пристрій, що підключається до телевізора через цифровий порт HDMI. Крім упаковки, в комплект поставки має входити додаткове джерело живлення.

Форми ТВ-боксів різноманітні, від чогось схожого на телевізійну приставку або ігрову консоль до невеликих клавіш, схожих на флешку і розміром трохи більше айви. За допомогою таких пристроїв можна легко та зручно відтворювати різноманітні мультимедійні матеріали. Потенціал такого пристрою розкривається за рахунок встановлених компонентів та використовуваного програмного забезпечення.

Кращий вибір приставок Smart TV у 2022 році

З кожним роком з’являється все більше нових приладів. Колишні бестселери поступаються місцем новим. 2022 рік навряд чи стане винятком, але на старті року торішні моделі зберегли пальму першості.

Огляд популярних приставок на Android:

  • H96 MAX 3318,
  • H96 Max Plus,
  • Tanix tx6s,
  • X96h,
  • Mecool km9 pro,
  • A95x Pro.

Якщо ви хочете користуватися з максимальною віддачею улюбленими програмами, важливо ретельно підійти до вибору ТВ-боксу, який максимально відповідає вашим потребам.

Кілька років тому найпопулярнішою моделлю була приставка X96 Mini під управлінням ОС Android. Тривалий час він вважався еталоном з точки зору співвідношення ціни та якості. Насправді, багато розумних приставок намагалися конкурувати з цією моделлю. Однак у цьому ціновому діапазоні зустрічаються незадовільні технічні характеристики, що супроводжуються численними помилками та проблемами із зображенням і продуктивністю, які не завоювали довіри користувачів.

У 2022 році за продуктивністю з популярних моделей, які виправдовують свій статус, можна виділити Mecool KM9 Pro і H96 Max Plus. Ті покупці, які хочуть трохи заощадити, повинні платити за свою думку рішеннями з хорошим співвідношенням ціни та якості. До таких моделей ми відносимо H96 MAX 3318 та A95X PRO. Фактично, основною перевагою цих пристроїв є можливість підтримки HD та Ultra-High UHD додатків.

Вищезгадані приставки можуть похвалитися сумісністю з усіма типами додатків, будь то програми IPTV або ігри. Інтуїтивно зрозумілі та прості в установці додатки для стрімінгових ОТТ-сервісів – Megogo, oll.TV, YETV, Netflix та багатьох інших миттєво додадуть на ваш телевізор безліч телеканалів, фільмів та іншого розважального контенту. Любителям ігор сподобається можливість зберігати улюблені відеоігри на приставці. Звичайно, продуктивність не зрівняється з можливостями PlayStation або Xbox, але для пристрою вартістю менше 50 доларів США результат вражає.

Нарешті, приставки підходять для всіх типів користувачів, незалежно від того, чи стикалися вони з ТВ-приставками раніше, чи це їх перший досвід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Sony оновлює лінійку бездротових колонок XB
Next post Бездротові навушники Tronsmart Encore Hydra