Sony оновлює лінійку бездротових колонок XB

Sony представила цього року покращені моделі своїх портативних Bluetooth-динаміків. Нові колонки SRS-XB43, SRS-XB33 та SRS-XB23 прийшли на заміну існуючим моделям SRS-XB42, SRS-XB32 та SRS-XB22.

Sony вже багато років випускає популярну лінійку колонок та навушників XB (Extra Bass). Цього року лінійка динаміків SRS-XB43, SRS-XB33 та SRS-XB23 отримала нещодавно розроблені динаміки під назвою X-Balanced Speaker.

X-баланс призначений для забезпечення “найвищої якості та високої потужності для більш насиченого, глибокого та приємного слухання”. 

Форма перетворювача не є круглою, тому площа діафрагми динаміка може бути збільшена до максимуму, і потужність звуку за таких пропорцій буде також збільшена. Також це відобразиться на меншому спотворенні звуку. 

У Sony заявляють, що XB33 збільшив свій рівень потужності звуку на 30% і досяг зниження спотворень приблизно на 25% в порівнянні з попередньою моделлю SRS-XB32.

Найпотужніша модель XB43 поєднує сабвуфер для низьких і середніх частот зі спеціальним твітером для високих частот. Результатом має бути ще потужніше звучання, глибокі баси та чистий вокал одночасно. 

Моделі XB33 і XB23 також мають недавно розроблений динамік X-Balance. Вони також не мають круглої форми, а нові габарити повинні підвищувати потужність при збереженні компактних розмірів.

Розміщення пасивних бічних випромінювачів на всіх трьох моделях була також оптимізована для підвищення ефективності низькочастотного звуку та ясності.

Нові моделі також відповідають стандартам захисту IP67, при цьому виробник заявляє, що вони стійкі до солоної води. Таким чином, їх можна взяти на пляж, у ліс, у пустелю чи куди завгодно – незалежно від наявності води чи пилу, вони все одно гратимуть. Крім того, у моделях XB33 та XB23 велика увага приділена удароміцності. 

Також цього року XB33 та XB43 будуть пропонувати різнокольорові вогні, в тому числі через програму Fiestable, яка допоможе вам створити жваву клубну атмосферу прямо зі свого смартфона. За допомогою технології Connect ви можете підключити до 100 сумісних бездротових колонок та синхронізувати музику та освітлення.

Роз’єм Type-C тепер використовується для заряджання. Час автономної роботи традиційно великий, колонки XB43 і XB33 забезпечують 24 години автономної роботи. Також можна заряджати телефон через USB. Менша модель XB23 все ще працює без заряджання до 12 годин. Обидві великі моделі підтримують технологію бездротової передачі NFC для швидшого сполучення.

Офіційно ціна SRS-XB43 становить 200 євро, у продажу є 2 різновиди у чорному та синьому кольорі.

Ціна SRS-XB33 очікується в районі 155 євро, буде доступна в чорному, синьому, червоному та світло-сіро-бежевому кольорах. 

Зрештою, модель SRS-XB23  коштуватиме 110 € у чорному, синьому, червоному, світло-сіро-бежевому та зеленому варіантах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Oppo Enco W11 Premium TWS Devphones незабаром на продаж
Смарт-телевізори в 2022 році Next post Смарт-телевізори в 2022 році