Оголошена ціна PlayStation VR2

Оголошена ціна PlayStation VR2 та дата виходу

Як було оголошено раніше, окуляри PlayStation VR2 з’являться на початку 2023 року, а точніше 22 лютого і ціна PS VR2 буде 550 доларів. Це вище, ніж ціна PS5. Компанія Sony нарешті розкрила, коли з’явиться гарнітура віртуальної реальності нового покоління і скільки вона коштуватиме – ціна виявилася набагато вищою, ніж багато хто очікував.

Новітнє обладнання VR від Sony має:

  • роздільну здатність дисплея 2000 x 2040 пікселів для кожного ока,
  • підтримку 4K HDR,
  • поле зору 110 градусів,
  • частоту оновлення до 120 Гц.

Ціна PlayStation VR2 в світі

Як бачите ціна PlayStation VR2 більша, ніж ціна ігрової консолі PS 5, яка вам знадобиться для використання гарнітури. І вартість залишилася вищою навіть після того, як Sony підняла вартість консолі в багатьох країнах. Жителям Європи доведеться заплатити 600 євро за PS VR2, а жителям Великої Британії – 530 фунтів стерлінгів. В Японії ціна складе ¥74 980.

Якби все йшло за планом, то окуляри PlayStation VR2, імовірно, опинилися б під різдвяною ялинкою, але вони нарешті отримали відтермінування і надійдуть до магазинів 22 лютого 2023 року, про що що щойно оголосила компанія Sony.

Ціна PlayStation VR2 в Європі

У Європі за окуляри ми заплатимо 599 євро за базову версію, у день релізу комплект з грою Horizon Call of the Mountain також буде доступний для покупки за ціною 649 євро. Також можна буде придбати зарядну станцію для контролерів PSVR2 Sense за ціною 49 євро.

На американському ринку PS VR2 поставляється з контролерами Sense і стереонавушниками. Комплектація з Horizon Call of the Mountain обійдеться вам у 600 доларів. При цьому зарядна станція для контролерів обійдеться в додаткові 50 доларів.

Для тих, у кого досить глибокі кишені, попередні замовлення будуть доступні 15 листопада. Спочатку жителі США, Великої Британії, Франції, Німеччини, Бельгії, Нідерландів, Люксембургу та Франції зможуть оформити попереднє замовлення тільки безпосередньо в PlayStation. Жителі інших країн зможуть оформити попереднє замовлення у різних роздрібних продавців.

Також реалізовано підтримку 3D-аудіо та відстеження руху очей, а контролери Sense запозичать тактильний зворотний зв’язок і адаптивні тригери у DualSense.

Ціна PS VR2 – це всього лише останній приклад “шоку наклейки” від PlayStation. Коли вона з’явиться в січні, преміальний контролер DualSense Edge для PS5 коштуватиме 200 доларів. Хоча, справедливості заради, він перебуває в тому ж ціновому діапазоні, що й інші висококласні контролери.

Нові ігри для PS VR2

Тим часом, Sony анонсувала ще 11 ігор, які вийдуть на PS VR2. Серед них – нова гра з серії жахів Supermassive’s The Dark Pictures під назвою Switchback VR, а також нова частина популярної франшизи шутерів від першої особи Smilegate’s Crossfire. Також у розробці VR-версія Cities:

  • Skylines,
  • нова гра Hello Neighbor,
  • Jurassic World Aftermath Collection,
  • Pistol Whip VR.

Раніше було підтверджено, що такі ігри, як No Man’s Sky, Among US VR, Ghostbusters: Rise of the Ghost Lord, Star Wars: Tales From The Galaxy’s Edge і Resident Evil Village також будуть доступні на PS VR2. Sony заявляє, що на старті буде доступно більше 20 ігор.

Однак ігри для PS VR не сумісні з новітньою гарнітурою. З технічних причин розробникам потрібно буде оновити свої ігри, щоб вони працювали на новій платформі. Це означає, що мало того, що сама гарнітура PS VR2 коштує дорого, вам, можливо, доведеться розщедритися ще більше, щоб мати якісь ігри, в які можна було б грати на ній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 найкращих зимових шин Previous post 5 найкращих зимових шин
Chromecast не буде підтримувати новий тариф Netflix з рекламою Next post Chromecast не буде підтримувати новий тариф Netflix з рекламою