Chromecast не буде підтримувати новий тариф Netflix з рекламою

Chromecast не буде підтримувати новий тариф Netflix з рекламою

Netflix щойно запустив новий доступніший тарифний план із підтримкою реклами, але ті, у кого є старий пристрій Chromecast, не зможуть ним скористатися. Цифрові приставки не будуть підтримувати новий тариф Netflix з підтримкою реклами, якщо на них не встановлено Google TV.

Netflix опублікував сторінку підтримки, яка пояснює, які пристрої підтримують новий рівень “Базовий з рекламою”, що пропонує потокове мовлення 720p і рекламні паузи за $6,99 на місяць. Наші колеги помітили, що пристрої Apple TV не підтримуються для цього тарифного плану, що, за словами Netflix, буде виправлено пізніше.

Але на сторінці також зазначено, що лінійка Chromecast від Google також виключена, якщо тільки ви не використовуєте останні моделі. Тільки Chromecast з Google TV (4K) і Chromecast з Google TV (HD) можуть використовувати рівень Netflix з підтримкою реклами. Для всіх старіших моделей Chromecast потрібні тарифи:

  • Basic,
  • Standard,
  • Premium без реклами.

Netflix коротко пояснює:

Щоб транслювати Netflix на Chromecast або Chromecast Ultra, вам необхідно оновити тарифний план Netflix до Basic, Standard або Premium.

Точна причина цього не зовсім зрозуміла, але можна припустити, що Netflix просто не зацікавлений в оновленні застарілої версії Chromecast. Зрештою, пристрої під управлінням Android TV OS відкривають додаток Netflix під час кастингу, а не використовують оригінальний додаток cast. Крім того, востаннє Google випускав застарілий пристрій Chromecast у 2018 році.

Netflix також зазначає на цій же сторінці, що для використання цього плану на телефонах і планшетах потрібен Android 7.0 або пізнішої версії.

План “Базовий з рекламою” доступний зараз на Netflix у США, Великій Британії, Канаді, Австралії, Бразилії, Франції, Німеччині, Італії, Японії та Кореї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Оголошена ціна PlayStation VR2 Previous post Оголошена ціна PlayStation VR2 та дата виходу
Як провозити Powerbank літаком? Next post Як провозити Powerbank літаком?