Wi-Fi маршрутизатор без світла

Як підключити Wi-Fi маршрутизатор без світла

В результаті першого серйозного втручання Росії в енергетичну інфраструктуру, велика кількість українців стикається з частими і тривалими відключеннями електроенергії. Життя при свічках та без доступу до інтернету стало нормою для більшості українців.

На це впливають перевантаження електромереж та відключення електроенергії, які вже стали звичним явищем. Однак, свічки непридатні для пошуку інформації або перегляду веб-сторінок. Доступний Wi-Fi роутер буде перевагою. Сьогодні ми розповімо, як змусити роутер працювати без світла. Виявляється, що Wi-Fi залишається доступним навіть тоді, коли житло знеструмлене. Крім того, вам не знадобиться дорогий генератор або зарядна станція EcoFlow.

У разі відключення електроенергії ви можете скористатися наведеними тут інструкціями, щоб забезпечити живлення маршрутизатора без світла і зберегти високошвидкісне підключення до Інтернету.

Як користуватися інтернетом у разі вимкнення електрики?

Спочатку нам потрібно вирішити, як ми будемо мати доступ до Інтернету. Розглянемо два основні варіанти:

  • 4G роутер для мобільного доступу до Інтернету;
  • вита пара або оптоволоконне з’єднання від провайдера для домашнього доступу до Інтернету.

Мобільний інтернет

Під час відключення електроенергії ви не можете повноцінно користуватися мобільним інтернетом, тому що він або не працює взагалі, або пропонує швидкість передачі даних, яка є недостатньою для ваших потреб.

Звичайно, можна придбати 4G роутер і спрямовану зовнішню антену, якщо інших рішень немає. При такому поєднанні можна досягти максимального посилення прийнятого сигналу. Крім того, якщо вежа іншого провайдера пропонує сильніший сигнал, направте антену туди.

Цікаво, що в той час як мобільний трафік коливався з моменту виникнення проблем з електрикою, зменшуючись в одних місцях і збільшуючись в інших, обсяг трафіку по “оптоволокну” майже не змінився.

Користувачі тепер мають різноманітні варіанти доступу до Інтернету навіть тоді, коли мережа знеструмлена, завдяки тому, що оператори встановлюють генератори та акумулятори на базових станціях та вузлах мережі. Однак швидкість таких інтернет-з’єднань далека від ідеальної і більшість клієнтів продовжують шукати обхідні рішення для підключення роутерів без живлення.

Інтернет по кабелю без живлення

Однак, використання Wi-Fi для доступу до домашнього інтернету є дуже простою проблемою, яку можна вирішити. Просто подайте живлення на термінал ONU та маршрутизатор, якщо використовується технологія GPON. Найпростішим рішенням було б використання павербанку для живлення.

Заздалегідь з’ясуйте, який тип підключення підтримує ваш провайдер, зв’язавшись з ним:

  • оптоволокно до вашого будинку або квартири,
  • резервне живлення для магістрального маршрутизатора.

Останнім часом в Інтернеті з’явилося багато різних ідей щодо того, як працювати з WiFi роутером у разі відключення електроенергії. Найпростішим варіантом гарантування роботи роутера без електроживлення буде вважатися використання портативного джерела живлення або “павербанка”.
Рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею, щоб дізнатися більше про вимоги та рекомендації щодо підключення роутера до павербанку.

Повербанк до роутера без світла

Перед початком підключення необхідно перевірити у свого провайдера, чи всі кабелі, які ви використовуєте, підключені до мережі без будь-яких несправностей. Навіть без електроенергії така лінія може працювати належним чином.

Також з’ясуйте, від якої напруги працює ваш роутер. Зазвичай ці дані зберігаються безпосередньо на мережевому пристрої. Ця інформація також міститься на наклейці на блоці живлення пристрою. Більшість сучасних Wi-Fi роутерів потребують 9 або 12 вольт.

Архітектура powerbank захищає підключені пристрої та забезпечує бездоганний захист від перенапруги, перевантаження по струму, короткого замикання та інших проблем, пов’язаних з напругою.

Рекомендується використовувати універсальний павербанк, наприклад, BLOW PB20D 18W, який може видавати на USB виходи кілька напруг, в тому числі від 5 до 9 і 12 вольт.

Крім Wi-Fi роутера, якщо ви використовуєте сучасну технологію “оптоволокно до будинку”, до віртуального приватного сервера необхідно буде підключити оптичний конвертер (Media Converter або Optical Terminal ONU).

Підключення повербанка до роутера

Живлення від роутера можна отримати одним з трьох способів:

  • За допомогою кабелю живлення з роз’ємом USB 5,5 x 2,1 мм постійного струму.
  • Підвищити напругу з 5 В до напруги, необхідної роутеру, за допомогою перетворювача USB Step UP.
  • За допомогою кабелю з тригером вибрати напругу зарядки.

Подумайте про першу стратегію, яка є найпростішою. За допомогою кабелю живлення USB-DC ви можете просто продовжувати живити свій Wi-Fi маршрутизатор і мати надійне з’єднання з Інтернетом, навіть якщо в будинку відключиться електрика.

Другий і третій варіанти дещо складніші в реалізації і обійдуться вам по частинах дорожче.

Час роботи гаджета залежить від ємності акумулятора павербанку. Якщо павербанк не підключений до електричної розетки, акумулятор ємністю 20 000 мАг зазвичай дозволяє павербанку безперервно надавати послуги Інтернету та WiFi до 8 годин.

Наявність Wi-Fi роутера, який може живитися від павербанку, є найкращим способом залишатися на зв’язку з Інтернетом під час відключення електроенергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Чи варто купувати китайський захищений смартфон? Previous post Чи варто купувати китайський захищений смартфон?
PD зарядка Next post PD зарядка: що ховається за технологією Power Delivery 3.0?