Чи варто купувати китайський захищений смартфон?

Чи варто купувати китайський захищений смартфон?

Відповідь на це запитання не така однозначна, як здається. У США існує певний законодавчий захист для споживачів, коли вони купують продукт. У Китаї такого захисту немає, і ваш телефон можуть вкрасти, якщо ви не купите його в магазині.

Перед тим, як прийняти рішення про покупку китайського захищеного смартфона, варто врахувати ще деякі моменти. Наприклад, яка операційна система на телефоні? Якщо це телефон на базі Android, ви матимете доступ до більшої кількості програм, ніж якби це був телефон на базі Apple.

Завдяки дуже хорошим характеристикам, які часто значно перевершують конкурентів, а також вигідним цінам, популярність китайських марок захищених телефонів зростає з року в рік. Сучасні продукти азіатського ринку електроніки більше не асоціюються з дешевизною і сумнівною якістю. Навпаки, китайські телефони стали синонімом багатофункціональних, потужних і надійних пристроїв.

На що слід звернути увагу під час вибору телефону з Китаю?

Той факт, що смартфон вироблено в Китаї, звісно, не є єдиним показником його якості. Під час вибору пристрою слід робити ставку на перевірені бренди, орієнтуючись на описи тестів, кількість позитивних відгуків, а також доступні рейтинги. Добре, якщо ви звернете увагу на технічні характеристики і параметри окремих пристроїв. Вибір відповідної моделі також залежить від точної специфікації ваших очікувань від пристрою.

Сьогодні на ринку доступні смартфони від кількох десятків виробників. Першу п’ятірку назвуть багато хто – це дуже відомі бренди. Цікаво, що в Європі та в Україні до них належать два китайські бренди. Моделі, вироблені в Китаї, стають дедалі популярнішими. 

Китайські захищені смартфони для використання на відкритому повітрі та в промислових умовах

Міцний протиударний смартфон з рівнем військового захисту може стати найкращим варіантом для людей з важкими професіями або способом життя, що вимагає регулярного перебування в суворих умовах. Для використання в поїздках у ролі допоміжного телефону міцний смартфон буде розумним вибором.

В магазинах представлені ударостійкі моделі китайських смартфонів, які відповідають вимогам військових випробувань на захист від ударів, води, пилу, жорстких температур і підвищеної вібрації. Такі смартфони захищені від води і можуть витримувати короткочасне занурення в дрібну воду без пошкоджень.

Під час експлуатації смартфона із захистом слід пам’ятати, що навіть якщо ці пристрої пройшли військові випробування, необхідно бути обережними, тому що дисплеї зі скла тендітні, і не завжди показники тестів на падіння свідчать про те, як пристрій поводитиметься у фактичному використанні.

Давайте зупинимося на кількох відомих моделях китайських смартфонів, які мають високий рівень безпеки:

  • CAT S61,
  • Ulefon Armor 9 та Armor 10,
  • OUKITEL WP5.

Caterpillar CAT S61

Міцний смартфон CAT S61 від компанії Caterpillar оснащений тепловізором, лазерним далекоміром і датчиком якості повітря.

Смартфон CAT S61 корисний для застосування в промисловості та будівництві, оскільки він оснащений тепловізійною камерою, лазерним далекоміром і сенсором для контролю якості повітря в приміщенні.

Смартфони Ulefon Armor

Недорогі міцні смартфони можна знайти в лінійці Ulefon Armor. Ці смартфони мають захист військового класу і можуть витримувати падіння на бетон та занурення у воду. Потенційним власникам китайських гаджетів Armor 9 і Armor 10 більше не потрібно обирати між продуктивністю і довговічністю завдяки швидкому розвитку ударостійких моделей смартфонів, що випускаються такими компаніями, як Ulefone.

Флагманський телефон Ulefon Armor 10 оснащений новітнім чипсетом, найтривалішим ресурсом батареї та однією з найкращих камер. Крім того, телефон оснащений захисним механізмом військового класу, який дає йому змогу витримувати падіння з двометрової висоти на бетонну основу, не отримуючи при цьому жодної шкоди.

Флагманський міцний телефон Ulefone Armor 9, менш дорога альтернатива телефонам CAT, містить найсучасніші технічні характеристики, а також тепловізор FLIR і відокремлюваний підводний ендоскоп. Навколо такого пристрою знаходиться 2-метровий трос і LED підсвічування для камери.

OUKITEL WP5

Смартфон OUKITEL WP5 вважається однією з найкращих моделей для людей з обмеженим бюджетом. Захищений телефон демонструє, що вам не потрібно витрачати багато грошей, щоб мати хороший, надійний гаджет. Для своєї ціни WP5 має кілька неочікуваних особливостей, серед яких дуже ємний акумулятор на 8000 мАг та дактилоскопічний сканер.

WP5 – хороший варіант другорядного або туристичного телефону в цьому ціновому діапазоні, оскільки він створений для промислових робітників та любителів активного відпочинку.

Ми навели лише невеликий список мобільних захищених девайсів. Існує ще безліч інших китайських ударостійких смартфонів – вибрати є з чого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Honor представляє навушники Earbuds 3i Previous post Honor представляє навушники Earbuds 3i
Wi-Fi маршрутизатор без світла Next post Як підключити Wi-Fi маршрутизатор без світла