AirPods 3: новий дизайн, просторове аудіо та інші функції

На жовтневій презентації Apple Unleashed широкому загалу нарешті продемонстрували третє покоління популярних бездротових навушників. Новинка AirPods 3 мають оновлений дизайн, заснований на AirPods Pro, але цього разу з універсальною посадкою та підтримкою Spatial Audio.

Дизайн AirPods 3

AirPods 3 зовні дуже схожі на AirPods Pro, з більш коротким стрижнем, більш внутрішньовушним дизайном та новим корпусом акумулятора. Однак, на відміну від Airpods Pro, нові початкові авіапереди мають універсальну посадку замість регульованих силіконових порад. Читайте на нашому сайті як підключити Airpods, якщо у вас виникли проблеми з ними.

З цього випливає, що AirPods 3 не мають таких просунутих можливостей, як активне шумозаглушення або режим прозорості, які залишаються ексклюзивними для AirPods Pro та AirPods Max. Однак у них є функція Spatial Audio, що є першою для моделі AirPods початкового рівня. Завдяки новим датчикам AirPods 3 розпізнають рух голови користувача, створюючи захоплююче об’ємне звучання.

Apple збільшила час автономної роботи до 6 годин на повній зарядці, а AirPods 3 тепер офіційно підтримують функцію Find My network та зарядний пристрій MagSafe.

Ціна AirPods 3

Якщо не брати до уваги деякі дешеві пропозиції AirPods, то пристрої мають такі ціни:

  • AirPods 2 – $129,
  • AirPods 3 – $179,
  • AirPods Pro – $249,
  • AirPods Max – $549.
Ціна AirPods 3

А також для більшості інших пристроїв Apple, для кожного з цих моделей немає декількох конфігурацій. Виходячи з ціни, AirPods 3 є середніми варіантами у ціновій лінійці AirPods. Якщо вас цікавлять дешевші навушники, перегляньте наш розділ Акустика з оглядами недорогих навушників від інших брендів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Soc Rockchip RK3566 та RK3568
Next post Огляд Mini PC Beelink Gkmini 8/256 з Windows 10