AM61 Sport: спортивні Bluetooth навушники від Huawei

Компанія Huawei пропонує незвичайні цікаві спортивні навушники. за 899 грн. ми отримуємо надзвичайно вишукану структуру, що забезпечує задовільну якість звуку.

Навушники Huawei AM61 Sport Bluetooth є універсальними у використанні – вони підійдуть як для активних тренувань чи роботи, так і для повсякденної комунікації на роботі чи навчання в університеті.

Китайський виробник оснастив AM61 Sport Bluetooth інтуїтивно зрозумілим пультом дистанційного керування на кабелі, що дозволяє легко керувати навушниками. З його допомогою ми можемо змінювати пісні, регулювати гучність, а також відповідати та відхиляти дзвінки. Мікрофон, вбудований у пульт дистанційного керування, який під час використання близький до рота, забезпечує правильну якість звуку .

Huawei AM61 Sport Bluetooth – це навушники, орієнтовані на баси та сильні звуки. Ця властивість спонукає нас тренуватися та ставити власні рекорди. За якість звуку відповідають 11-міліметрові драйвери, що випереджають навушники, що конкурують.

У навушники AM61 вбудований акумулятор на 137 мАг. Він забезпечує до 11 години відтворення музики або розмови. У режимі очікування навушники пропрацюють 10 днів. Заряджання виконується через порт microUSB, вбудований у пульт дистанційного керування.

Huawei AM61 Sport Bluetooth ідеально підходить для тривалих тренувань. Все завдяки надзвичайно легкій конструкції та корпусу, сертифікованому за стандартом IPX5, який гарантує, що контакт із водою і потім не завадить нашим тренуванням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Як підключити мишу до консолі Android
Next post Harman Kardon Citation 200