Як підключити мишу до консолі Android

Щоб керувати сучасними смарт-консолями та телевізорами на Android, не вистачає пульта дистанційного керування. Щоб повністю використовувати мультимедійний функціонал ТВ приставки та телевізора, краще підключити пульти з клавіатурою або голосовим пошуком. Як підключити мишу до консолі смарт-телевізора або клавіатури для телевізора для Android Давайте поговоримо в нашій статті.

Як підключити клавіатуру, мишу, GamePad до телевізійної консолі

Серед користувачів телевізійні консолі мають велику кількість тих, хто не є зручним для використання в процесі експлуатації. Стандартний пульт дистанційного керування. Виробники з Китаю дуже часто постачаються в наборі пристроїв, які не характеризуються зручністю. Максимум, для якого вони достатньо – поворотні настільні комп’ютери та перемикання відео.

Про радість, гурмани, майже всі філієві та телевізори на Android можуть підключати класичну клавіатуру та мишу, аероми та геймпад, а також велику кількість інших пристроїв.

Аромат

Перше, що приходить до розуму – це використання портів USB. Безумовно, спосіб досить простий, проте зручним його можна назвати не завжди. З їх допомогою, елементарна клавіатура підключена або Дротова комп’ютерна миша, і, можливо, обидва, якщо достатньо Портов. За наявності пристроїв, що мають спеціальні модулі, ви можете Використовувати їх.

Однак найбільш оптимальним, звичайно, слідує Прочитайте з’єднання за допомогою бездротових інтерфейсів. Майже всі розумні консолі є функція Wi-Fi, добре Робота з різними периферіями. Багато моделей використовують і Популярний Bluetooth.

Процедура підключення до периферійних пристроїв телевізора за допомогою бездротового інтерфейсу є абсолютно простим. Достатньо реалізації декількох дій:

  • Як на пристрої, так і на телевізорі, вибраний інтерфейс активується (Bluetooth або Wi-Fi). Ми рекомендуємо читати Який Смарт ТВ бокс вибрати У 2021 році.
  • У списку виявлених пристроїв вибирається потрібне і на нього виконується клік.
  • Приходження відбувається. От і все.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Огляд навушників Jabra Elite 85t
Next post AM61 Sport: спортивні Bluetooth навушники від Huawei