Огляд навушників Jabra Elite 85t

Нещодавно представлена ​​топова модель навушників Jabra Elite 85t За допомогою активної системи скасування шуму (ANC) вже доступна для замовлення.

Навушники коштують недешево – в районі 300 доларів. За цю суму ми отримуємо вдосконалену систему ANC з внутрішнім мікрофоном та розширеними можливостями управління, покращеною формою та 12-міліметровим датчиком у такому невеликому дизайні. Якщо ви не встигли купити нові навушники на Чорну п’ятницю, Jabra Elite 85t вартує того, щоб ними зацікавитися.

Нещодавно Jabra Elite 85t отримали оновлення, яке додало ANC у навушники, якого раніше не було. Однак їх можливості далекі від того, що пропонує Jabra 85t завдяки компонентам, вибраним для активної системи шумоподавлення.

Остання модель від Jabra – навушники-вкладиші напіввідкритого дизайну. Ця форма зменшує відчуття засмічення, але водночас блокує більшість сторонніх звуків. Музика буде доставлена ​​на наші вуха за допомогою 12-міліметрових драйверів, які гарантують сильний бас і широкий спектр відтворення звуку. За допомогою спеціальної програми Jabra Sound + ви можете налаштувати звук відповідно до власних рекомендацій

Форма Jabra 85t була змінена на основі тисяч сканованих вух, і хоча на перший погляд він не дуже відрізняється від свого попередника, різницю можна відчути.

Чохли для навушників, звичайно ж, також є портативним акумулятором, який можна заряджати бездротовою мережею. Повністю заряджені навушники та чохол дозволяють грати протягом 25 годин із включеним ANC.

ANC у версії PRO

Систем активного шумоподавлення ANC

Систем активного шумоподавлення стільки ж, скільки виробників навушників. Jabra підійшла до цього питання дуже всебічно. Їхня 85-тонна модель була оснащена 6 мікрофонами, по 3 на кожне вухо. У кожному навушнику є 2 зовнішніх та 1 внутрішній мікрофон. Ця конфігурація дозволяє дуже точно вирізати фоновий шум, а потім перевірити, наскільки добре вийшло (через внутрішній мікрофон). Така дія зі зворотним зв’язком в даний час є найкращою формою ANC, доступною на ринку і запропонованою лише у найкращих продуктах.

Jabra 85t, крім своєї компонентної бази, також пропонує вдосконалену систему керування ANC. В на відміну від більшості конкурентів, програма дозволяє вам контролювати силу шумоподавлення, а також силу передачі звуку в режимі Hear Through.

Ціна та доступність

Jabra Elite 85t доступні для замовлення в деяких роздрібних мережах. Ціна досить “кусаюча” – 300 доларів за версію чорного кольору титан. На початку 2021 року до пропозиції додадуться золотисто-бежевий, мідно-чорний, чорний та сірий варіанти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Як підключити консоль Smart TV до телевізора?
Next post Як підключити мишу до консолі Android