Як підключити консоль Smart TV до телевізора?

Як підключити консоль Smart TV до телевізора? Відповідь на це Питання інтересів Кожен, хто раніше не використовував Smart Tv Boxing, але Дуже бажання купити це рішення. Багато хто лякає той факт, що з З’єднання може виникнути проблеми або складність. Тепер ми будемо розвіяти всі ці міфи і доведемо, що підключити тв бокс до тв або монітора простіше Що здається.

Як підключити консоль Smart TV до нового телевізора?

Для цього методу вам знадобиться:

 • Smart TV Prefix з портом HDMI (будь-який)
 • Cable HDMI (поставляється з 90% консолями)

Під поняттям “Новий ТВ”, це звичайне зателефонувати всі моделі, які мають порт HDMI. Це виглядає як цей роз’єм, як випливає, знайдіть його, ви можете з боків або задньої панелі вашого телевізора:

Усі вікна Android має той самий роз’єм, кабель HDMI. В Більшість випадків продаються завершені. Підключіть смарт-телевізор Консолі до нового телебачення надзвичайно простий, справляється з цим може навіть дитина, вам просто потрібно вставити один кінець дроту Телевізор, а другий – сам телевізор.

Після цього увімкніть обидва пристрої, а потім натисніть кнопку «HDMI», щоб він перейшов у режим виведення зображення з телевізійної приставки. На Цей процес з’єднання закінчується, на екрані з’являється зображення (Настільний або завантажити повідомлення).

Варто зазначити, що таким чином ви можете підключити телевізійне поле для моніторів та інших вихідних пристроїв, які мають роз’єм HDMI.

Як підключити консоль Smart TV до старого телевізора?

Процес підключення телевізійного вікна до старого телевізора трохи складніше, але це також може справитися з нею.

Є два основних способи зв’язку:

 • Через тюльпани
 • Через HDMI та конвертер.

Підключіть префікс Smart TV до телевізора через тюльпани

Для цього методу вам знадобиться:

 • Префікс Smart TV з AV порт
 • RCA кабель – Джек 3.5 (Тюльпан Джек)

Якщо у вашому телевізійному вікно є вихід AV – тоді вона буде підключатися до старого телевізора якомога простіше. Вам потрібен кабель RCA – Джек 3.5 або виступаючи за допомогою простого тюльпану тюльпану на Джек. Просто вставте Джек в AV порт вашого android tv box, а три тюльпани в збігаються за кольором З’єднувачі на телевізорі (жовтий дріт у жовтому роз’ємі, червоний червоний, Білий білий). Після цього увімкніть телевізор і активуйте режим AV, Це робиться відповідним ключем до пульта.

Підключіть префікс Smart TV до телевізора через HDMI та конвертер

Якщо вам не пощастило і на вашому вікні Android, немає ан-роз’єму – це не проблема, оскільки ви все ще можете підключити його до старого телевізора.

Для цього методу вам знадобиться:

 • Префікс Smart TV з роз’ємом HDMI
 • RCA кабель – RCA (тюльпани)
 • HDMI Converter
 • Кабель HDMI
 • MicroUSB на USB * необов’язково необхідний, якщо використовується конвертер Активне харчування, яке вимагає додаткового годування (кабель Зазвичай поставляється з конвертера).

На відміну від минулого способу вам знадобиться регулярний кабель “Тюльпани”, а також конвертер, який перетворить цифрову сигнал із smart tv box в аналоговий для телевізора. З’єднання більше складно, але якщо ви робите все з вами легко Щоразу.

 1. Вставте три тюльпани до кольорів стовпців телевізійних роз’ємів та у відповідних портах на перетворювачі HDMI
 2. Підключіть кабель HDMI у роз’єм конвертера та в телевізійній консолі
 3. Якщо потрібно – підключіть додаткову потужність для конвертера.
 4. Тепер ви повинні включити пристрої, після чого ви активуєте режим відтворення з AV.

Як підключитися до Smart TV Boxing Додаткові пристрої?

Майже кожен телевізор оснащений наступним набором роз’ємів:

Назва порту

Щоб підключити, які пристрої використовуються

USB 2.0 і 3.0

USB-порт дозволяє підключити зовнішній флеш-накопичувач, з якого ви можете відтворювати всілякі медіа-вміст або передача даних на пам’ять смарт-телевізора.

За допомогою перехідника з USB на MicroUSB ви зможете підключати смартфони та планшети для зручного та швидкого обміну файлами.

У USB підключено різні пристрої введення: клавіатури, миші, повітряні, а також деякі консолі. Підтримується як дротові, так і бездротові пристрої.

Мікро SD-слот (SD)

Як видно з назви використовується для підключення карт пам’яті MicroSD формату або SD. Карти пам’яті працюють за аналогією з флеш-накопичувачами, але мають більш компактні розміри, завдяки якій смарт-консолі не виступають.

Роз’єм навушників

Як видно з назви, він використовується для підключення навушників, стовпців та інших аудіопристроїв. Комбінований джек дає користувачеві можливість підключати навушники з мікрофоном. Якщо у вас немає комбінованого роз’єму на обраному розумному телевізорі – не засмучуйтеся, тому що є спеціальний адаптер.

SPDIF

Оптичний порт використовується для підключення більш “серйозного” аудіообладнання. Якщо хочете використовувати смарт тв бокс, як частину домашнього кінотеатру, то без підключення обладнання по даному роз’єму звук не буде достатньо високої якості.

Але не тільки через порти до TV Box можуть бути підключені Додаткові пристрої, наявність бездротового модуля зв’язку Bluetooth Дозволяє підключити:

 • Бездротові навушники і гарнітури, колонки
 • Пристрої введення, які мають Bluetooth Wireless Modules.
 • Смартфони, планшети та інші пристрої.

Android TV Box є надзвичайно прості пристрої, виробники роблять їх таким чином, щоб кожен міг комфортно зрозуміти роботу, управління і зв’язок, в тому числі. У статті скажіть мені, як Виберіть Android TV Box Ви можете прочитати ряд матеріалів на нашому сайті, щоб допомогти вам знайти відповіді на інші питання – пишіть свої запитання в коментарях, і ми DefDate кожен з них окремого матеріалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Саундбар – альтернатива домашньому кінотеатру
Next post Огляд навушників Jabra Elite 85t