Недорогі TWS навушники Xiaodu Du Smart Buds

Навушники типу TWS – це нова тенденція теперішнього часу. Не кожен може дозволити собі купувати нові авіаподоба, і варто розглянути недорогі альтернативи. Одним із таких варіантів будуть Xiaodu Du Smart Buds. Ці TWS навушники коштують недорого, мають гарну якість обробки, вбудований мікрофон, сенсорні кнопки збоку та акумулятор, який працює до 16 годин!

Ми покажемо вам основні характеристики Xiaodu Du Smart Buds, а в коментарях пропонуємо поділитися, де їх можна купити за найкращою ціною.

Xiaodu Du Smart Buds

Огляд Xiaodu Du Smart Buds

Бездротові навушники Xiaodu Du Smart Buds мають форму вух, і виробник підкреслює, що це зручні навушники для повсякденного використання. Кожен навушник важить менше 4 грамів, тому ідея полягає в тому, щоб користувач навіть не відчував, що він їх носить.

Вони мають захист від води та поту, тому їх можна використовувати під час фізичних навантажень.

Технічні характеристики

  • Драйвери: 13 мм
  • Вихідна потужність: 3 мВт
  • Bluetooth: 5.0
  • Імпеданс: 32 Ом
  • Мікрофон: Так, з шумозаглушенням
  • Сумісність: Android та iOS
  • Акумулятор: 4 години на зарядку
  • Кейс: 3 додаткові заряди
  • Захист від води: Так, IPX4

Також навушники Xiaodu Du Smart Buds має функцію запису голосу та транскрипції в текст, низька затримка, може використовуватися в моно режимі, має сенсорні кнопки збоку

У навушниках використовуються 13-мм драйвери, які забезпечують чисте звучання, добре збалансовані частоти та хорошу потужність звуку. Завдяки Bluetooth 5.0 з’єднання стабільне, швидке та з низькою затримкою.

Xiaodu Du Smart Buds оснащені вбудованим мікрофоном для телефонних дзвінків, а функція шумозаглушення робить голос користувача чітким і не відволікає під час спілкування.

У цих навушниках є функція запису, тому ви можете швидко записати короткі нагадування на свій мобільний телефон. Вони також забезпечують транскрипцію цих нагадувань до тексту, але ця функція доступна лише на китайській, японській та англійській мовах.

З боків XiaoDu Du Smart Buds є невеликі кнопки, які можуть бути використані для призупинення пісні, відповіді на дзвінки або функції користувачів, зазначених у програмі, яка доступна для Android та iOS.

Xiaoadu du smart butns battery

Акумулятор XiaoDu du Smart Butns працює близько 4 годин на одній зарядці, а справа забезпечує 3 додаткових витрат, загалом 16 годин без перезарядки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Previous post Огляд Mini PC Beelink Gkmini 8/256 з Windows 10
Next post Прошивка RC V0.4.2 для сім’ї Ugoos